Candy miera nav…

Dziedātāja Candy (Liene Bronuša), kura kopīgi ar mācītāju Mārtiņu Burke-Burkevicu nesen startēja TV3 šovā „Dziedi ar zvaigzni” un kuras kopīgi ar Robertu Lejasmeijeru ierakstītā dziesma “Rīts ir tālu vēl” turpina uzvaras gājienu Latvijas mūzikas klubos un piedāvā jaunu dziesmu „Tev miera nav”.

Candy miera nav…
Komentāri[7] Bilžu galerija[1] 23.11.2010 10:45

Dziesmu producējis pieredzējušais studijas producents Lotars Lodziņš sadarbībā ar savu partneru Jāni Kalvi.

 

Candy komentē dziesmas ierakstu:-“Dziesmas ieraksts man bija ļoti interesants process. Mums ar Lotaru un Jāni ir izveidojusies laba sadarbība, nu jau mēs saprotamies no pusvārda. Vispirms ierakstījām dziesmas angļu versiju “Damned If I Know” un bijām ļoti priecīgi par rezultātu. Mazliet baidījāmies, kā tas skanēs latviski, taču kad sāku dziedāt, visas šaubas izgaisa. Klausieties, vērtējiet un izsakiet savu viedokli!”

 

Dziesmas autori ir Džoisa Harisone (Joyce Harrison) un Ričards Hamersma (Richard Hamersma), sadarbībā ar Guntaru Raču. Dziesma ir ierakstīta gan latviešu, gan angļu valodās.

 

Ričards ir dzimis Ņūdžersijā, bet pēdējos gadus aktīvi strādā Čikāgā un sadarbojas ar vietējām grupām, tostarp ar daudziem Čikāgas blūza izpildītājiem. Savu dziesmu piedāvājis dziedāt Candy atsaucoties uz sludinājumu speciālajā dziesmu portālā, kurā notiek dziesmu savstarpējā apmaiņa. Par sadarbību ar Candy Ričards saka: “Man ļoti patīk angļu versija šim ierakstam, taču es biju patīkami pārsteigts un gandarīts arī par latvisko versiju. Manuprāt, tā skan lieliski un Candy ir ļoti laba izpildītāja, ar kuru es ceru sadarboties vēl.”

 

Dziesmas autore Džoisa ir no Nešvilas (Nashville) un ir pati savas izdevniecības “Luvu Luvu Music” vadītāja un dziesmu autore. Raksta dziesmas daudzos stilos, tostarp dance, kantrī, pop un R&B. Viņas dziesmas atrodamas tādu izpildītāju albumos kā LeAnn Rimes, Melinda, Angelique Cooper un Zoe Matthews.

 

Komentējot savas dziesmas ierakstu autore saka: “Candy ir ar lielisku balsi apveltīta dziedātāja. Es augsti vērtēju jūsu producentu darbu. Es esmu pārsteigta cik labi šī dziesma skan latviski. Ļoti labi padarīts darbs!”.

 

Candy 21.decembrī uzstāsies Arēnā Rīga, pasākumā “Ielūdz Baiba un Valters – dziedi, dejo, smejies!”. Tiek gatavots arī dziesmas videoklips. Dziesmas Mp3 varat lejupielādēt portālā Doremi.lv

KLAUSIES ŠEIT

 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [7] ››
Skaistule 24.11.2010 21:46
Novēlu, Tev Lienīt, panākumus mūzikas lauciņā! Lai nesakāpj galviņā, bet Tu esi viena no spožākajām, šībrīža, balsīm! Lai Tev veicas!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss