Candy šķiras no drauga un pamet Latviju

Decembra sākumā dziedātāja Candy pameta Latviju, lai dotos strādāt uz ārzemēm un piedalītos kādā muzikālā šovā.

Candy šķiras no drauga un pamet Latviju
Komentāri[33] 25.12.2010 11:48
Par savām gaitām dziedātāja ik pa laikam ziņo ar ierakstiem sociālajā vietnē facebook.com., kur, cita starpā, pavēstīja arī par šķiršanos no sava drauga modeļa Kārļa Venckoviča.

Atvērta ārzemēm

Ar ierakstu sociālajā tīklā facebook.com dziedātāja Candy (Liene Bronuša) 1. decembrī paziņoja, ka pamet Latviju: «Nu ko, mīļie, darbiņš LV padarīts. Rīt dodos prom, tiekamies LV pēc mēneša un divām nedēļām!» Tiesa, uz kurieni devusies, Candy »VZ« tā arī neatbildēja. Jau pēc piecām dienām dziedātāja savā profilā ziņoja par pirmajiem mēģinājumiem un pirmo izrādi: meitene sajūsminājās, ka starp dejotājiem izdevies satikt puišus no starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa fināla laikiem (Serbijā notiekošajā konkursā viņa piedalījās kopā ar projektu «Pirates Of The Sea»), kas pārstāvēja Azerbaidžānu. Nedaudz vēlāk Candy sūdzējās, ka tiekot pamatīgi nodzenāta un šis darbs jau atgādinot Vāciju, kur viņa piedalījās vairākos kabarē stila šovos pērn.

Attālums atkal šķir

Pērn, sākot strādāt Vācijā, acīmredzot lielākoties tieši attāluma dēļ pajuka Candy attiecības ar volejbolistu Jāni Pēdu. Tagad, visticamāk, tieši šā paša iemesla dēļ dziedātāja pašķīrusies arī ar savu pēdējā laika draugu modeli Kārli Venckoviču. Par to dziedātāja paziņojusi jau minētajā sociālajā tīklā, nomainot savu statusu no «in relationship» uz «single» (tas ir, no «ir attiecības» uz «brīva»). Šo dziedātājas statusu metās komentēt arī viņas virtuāli apstiprinātie draugu. Taču vienīgā atbilde no Candy puses bija «No Answer… Just Begin New Life» (aptuvenā tulkojumā – «Nav atbildes… Vienkārši sāku jaunu dzīvi»).

JAUNA DZĪVE

Dziedātāja Candy sociālajā tīklā paziņoja, ka nu ir brīva no attiecībām un sāk jaunu dzīvi. Vēl pavisam nesen dziedātāja pozēja kopā ar savu draugu modeli Kārli Venckoviču, bet nu abu attiecībām acīmredzot ir pielikts punkts.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [33] ››
kiki 29.12.2010 09:38
tik kaut ka vienmer aizmirst pati par savu BERNU.....

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss