Kurš tagad guļ ar “Coyote Fly” īpašnieka sievu?

Vecrīgas kluba «Coyote Fly» īpašnieka Oskara Skaras (31) sieva, modele Laine Skara (23), par spīti savas draudzenes, stilistes Signes Valteres (28) nosodījumam, šovasar esot uzsākusi mīlas romānu ar turīgu uzņēmēju, kurš pēc vecuma viņai varētu būt tēva vietā.

Kurš tagad guļ ar “Coyote Fly” īpašnieka sievu?
Komentāri[50] 13.12.2010 12:26

Nesen presi pāršalca «Vacatio» modeles Laines Skaras paziņojums: viņa esot piedzīvojusi briesmīgu nodevību no savas labākās draudzenes, basketbolista Kristapa Valtera bijušās sievas, stilistes Signes Valteres (28) puses, kas izmantojusi viņas pašķiršanos ar vīru, kluba «Coyote Fly» īpašnieku Oskaru Skaru un kļuvusi par viņa mīļāko.

Taču Skara sacījis – Valterei ar viņa laulības izjukšanu neesot sakara. Tas, ka «Coyote Fly» īpašnieks savai tik zīmīgajā datumā 08.08.08. noslēgtajai laulībai vēlas pielikt punktu, tapis skaidrs jau labu laiku pirms tam, kad starp viņu un Valteri uzvirmojušas simpātijas. Kluba īpašnieka sievas «labvēļi» internetā jau paziņojuši, ka Laine «pēc pāris mēnešu pazīšanās apprecējās ar Skaru, jo šim taču ir ejošs klubs, mašīna, dzīvoklis», taču «tad meitenei apnika, jo Skara, kā izrādījās, nav nekāds zelta gabaliņš», un «Laine sāka mīcīties ar citiem, līdz atrada bagātāku».

Oskars un Laine

Kā vēsta »VZ« rīcībā esošā informācija, šis «bagātākais» ir futbolista Māra Verpakovska draudzenes Alises Elksnes (20) tēvs, turīgs uzņēmējs Raimonds Elksnis, kas savas meitas vecuma mīļāko esot «nopircis» ar jaunas mašīnas uzdāvināšanu. Pēc «vienas vasaras izklaidēm» abu ceļi gan esot šķīrušies. Brīdī, kad biezus naudasmakus mīlošā meitene bija atkal gatava pievērsties sava vīra naudas tērēšanai, gaismā nāca fakts – Skaras simpātijas nu pieder Valterei.

Uzņēmējs Raimonds Elksnis pirms nepilna mēneša kopā ar dēlu Klāvu atpūtās Dubaijā, taču lielākoties laiku viņš pavada savā mājā Jūrmalā, kurā šajā vasarā bieži ciemojās arī «Coyote Fly» īpašnieka Oskara Skaras sieva Laine.

Signe un Laine

LAINES «NETĪRĀS» NAKTIS

Pirms ieskatīšanās turīgajā uzņēmējā Laine ik brīvdienu bija satiekama sava vīra Oskara Skaras vadītajā klubā «Coyote Fly», kurā neatteicās ne no publiskas izģērbšanās, ne pikantām dejām.

MEITAS ZVAIGŽŅU STUNDA

Pirmā, kas no Elkšņu ģimenes nokļuva preses uzmanības lokā, bija Alise, kas šajā vasarā ieradās repera Gustavo koncertā, sadevusies rokās ar Latvijā populāro futbolistu Māri Verpakovski.

BIJUŠĀS DRAUDZENES

Līdz pat vasarai stiliste Signe Valtere un Laine Skara bija sirdsdraudzenes un bieži izklaidējās, abas vienlīdz cieši piekļāvušās Oskaram Skaram.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [50] ››
Oij, nu tikai nevajag 14.12.2010 23:16
te liekuļot, ka naudai nav nozīmes. Nuadai ir leila nozīme un kapēc nedzīvot pārtikušu dzīvi, ja ir iespējams, kāds te draudzenes vīrs, kopā tusēja. Kurs zina no malas, cik liela draudzība, cik lielas simpātijas. Gribējāt lai savāc atpakal, tādu kas aizgāja, gāja vienreiz, ies otro, trešo reizi. Tātad tas ir atbalstāmāk, nekā ieskatīties brīvā cilvēkā, cik zinu Signe brīva, skaista, kapēc nē? Draudzene pati atbrīvoja vietu, varētu padomāt, ka pirmie, kas ieskatās, pazīstot viens otru.
Nevajag liekulot, te par draudzību, naudu, visis grib naudu, grib labas sievas un smukas, kā arī stabilu vīru, kas vieanm slikts, otram labs, vienai nevajadzēja, otrai vajag. Ne pirmās ne pēdējās, a sabiedrība tēlo svētos. Būtu slepus gājusi pie Skaras, a te vis skaidrs, vieta brīva, vecim patīk, kapēc nē.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss