Signe VALTERE izjaukusi Coyote Fly īpašnieka ģimeni

Basketbolista Kristapa Valtera bijusī sieva Signe Valtere (28) kļuvusi par iemeslu restorāna Coyote Fly līdzīpašnieka Oskara Skaras (31) un modeļu aģentūras Vacatio modeles Laines Skaras (23) attiecību iziršanā.

Signe VALTERE izjaukusi Coyote Fly īpašnieka ģimeni
Komentāri[157] 01.12.2010 08:00

Laikā, kad Oskara un Laines laulībā iestājās krīze, ģimenes draudzene Signe, izmantojot radušos situāciju, kļuva par Oskara mīļāko.

"Nemelošu, mēs ar Oskaru vairs neesam kopā," PDz atklāja Laine.

"Vasarā pašķīrāmies, jo bijām sastrīdējušies. Taču tobrīd bija iekšēja sajūta, ka mēs vēl varētu būt kopā. Līdz brīdim, kad piedzīvoju briemīgu nodevību - mūsu ģimenes draudzene Signe Valtere, cilvēks, kuru ielaidu savā mājā, atvēru viņai durvis un sirdi, laikā, kad ar vīru dzīvojām šķirti, kļuva par viņa mīļāko. Briesmīgākais ir tas, ka viņai tas bija apzināts solis. Negribu neko vairāk komentēt. Tāda ir dzīve. Ar Oskaru vairs nekontaktējos. Neinteresējos par to, kas notiek viņa un šīs sievietes attiecībās. Es to negribu zināt. Pat negribu pieminētas tās sievietes vārdu!"

Signes Valteres, kuru Laine vaino laulības izjukšanā, komentārs bija pavisam īss:"Es par savu privāto dzīvi nerunāju! Vai mēs ar Oskaru esam pāris? Mēs jau sen esam labi draugi."

Tagad arī kļūst skaidrs, kāpēc SKARA tik dedzīgi aizstāvēja Katrīnu VALTERI (Signes VALTERES cīņu "māsu") Katrīna VALTERE slavu izbauda naktsklubos (FOTO)

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [157] ››
Agnese 14.12.2010 18:27
Oskars taccu miileeja Laini zinaadams ka Lainei pret vinnu veel ir juutas Oskars paarguleeja ar Signi.Tagad es vairs neciessu to siiko Signi.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss