Uz Rīgas DINAMO intriģējošo COYOTES spēli biļetes atkal izķer kā karstus pīrāgus

Rīgas DINAMO un NHL klubu Fīniksas COYOTES, kas 6. oktobrī, plkst. 19.30 norisināsies Arēnā Rīga tiek "padotas" speciālas biļetes!!!

Uz Rīgas DINAMO intriģējošo COYOTES spēli biļetes atkal izķer kā karstus pīrāgus
Komentāri[2] 27.09.2010 06:20

Tirdzniecībā tiks nodotas vēl neizpirktās biļetes uz COYOTES spēli.

Vipi.lv jau vairākkārt rakstījuši, ka uz Rīgas DINAMO spēlēm biļetes izķer kā karstus pīrādziņus.

No pirmdienas, 27. septembra plkst. 12:00 tirdzniecībā nonāks aptuveni 500 biļetes uz spēli starp Rīgas DINAMO un NHL klubu Fīniksas COYOTES, kas 6. oktobrī, plkst. 19.30 norisināsies Arēnā Rīga. Šīs biļetes KHL bija rezervējusi realizācijai Krievijā, un tā kā tās nav izpirktas, tad tagad tiks pārdotas Latvijā. Krievijas tirgum ir rezervētas vēl aptuveni tikpat biļetes, kuras neizpirkšanas gadījumā arī tiks laistas brīvā tirdzniecībā, un atkarībā no rezervāciju noņemšanas tas var notikt pat 2 stundas pirms spēles. Biļetes, kas nonāks brīvā tirdzniecībā, būs nopērkamas visās BIĻEŠU SERVISA tirdzniecības vietās.

Atkarībā no sektora biļešu cenas būs 6 lati (stāvvietas), 7 lati, 10 lati, 12 lati, 15 lati un 19 lati, kas ir vidēji tikai par 20% dārgāk, salīdzinot ar KHL regulārā čempionāta spēļu biļešu cenām Arēnā Rīgā. Dārgākās biļetes būs Arēnas centrālajos sektoros pirmajā līmenī, kur biļešu cenas būs 39, 49 un 59 lati. Biļetes ar atlaidēm uz šo spēli nebūs pieejamas. Viena persona varēs iegādāties ne vairāk kā 4 biļetes. Par turpmākām izmaiņām biļešu tirdzniecības kārtībā, informēsim papildus.

Biļetes uz spēli starp Rīgas DINAMO un Fīniksas COYOTES būs nopērkamas visās BIĻEŠU SERVISA tirdzniecības vietās un internetā www.bilesuserviss.lv.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
etnies 29.09.2010 00:01
Kaut kads stulbums

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss