VIRGA par lielāko nezāli Latvijā nosauc Raimondu Paulu (FOTO)

Leģendārās rokgrupas “Līvi” dalībnieks Ainars Virga šodien viesojās Latvijas Radio 2. Intervijas laikā Maestro Raimonds Pauls tika nosaukts par nezāli.

VIRGA par lielāko nezāli Latvijā nosauc Raimondu Paulu (FOTO)
Komentāri[9] Bilžu galerija[20] 23.11.2010 15:45

Latvijas Radio 2 ēterā otrdienās un ceturtdienās turpina skanēt SEB Muzikālā banka 2010, kurā noguldītas arī divas Ainara Virgas dziesmas - "Es neesmu tas" un "Nezāles neiznīkst".

Kā raidījuma vadītājam Kasparam Mauriņam atzina Virga, tad šie nebūt nav mūziķa mīļākie laika apstākļi. "Man tomēr vairāk patīk, kad spīd saulīte," sacīja mūziķis, kurš vislabāk jūtas tad, kad viņu sauc par Virgu un nevis Ainaru Virgu. "Īsi un kodolīgi," piebilda leģendārais līvs.

 

 

Pēdējā laikā dziedātājs kļuvis romantiskāks. "Dziesma Es neesmu tas ir par neizsāpētu mīlestību. Ļoti romantisks gabals. Jā, pēdējā laikā izrādu arī savu romantisko pusi... Jebkurš skarbais vecis sirds dziļumos ir arī romantiķis. Es par to nekautrējos! Raud arī vīrieši...," sacīja Virga.

 

Pēc Virgas domām, nezāles patiešām ir ļoti grūti iznīcināmas. "Tās var iznīcināt tikai ar sintētiku," uzsvēra Ainars. "Es domāju, ka manis sarakstītā dziesma Dzimtā valoda ir īsta nezāle, kura dzīvos vēl vismaz simts gadu," domīgi sacīja mūziķis.

 

"Nezāle - labā nozīmē - starp latviešu mūziķiem? Noteikti tas ir Mestro Raimonds Pauls."

 

Ainars Virga joprojām savu dzīvi nespēj iedomāties bez mūzikas un rokenrola. "Novēlu visiem domāt tikai pozitīvi, mīlēt sevi, tuvākos un savu zemi!"

 

 

 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [9] ››
kursors22 24.11.2010 14:13
Saturs neatbilst virsrakstam, un tas tad rada tādu kā ažiotāžu.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss