Virga ar Groduma dēlu izpilda dziesmu, kuru Jānis GRODUMS nepaspēja nodziedāt

Vakar Liepājā tika dots starts festivālam Baltic Beach Party. Lielāko saviļņojumu izraisīja Ainara Virgas sadziedāšanās ar mirušā Jāņa Groduma dēlu.

Virga ar Groduma dēlu izpilda dziesmu, kuru Jānis GRODUMS nepaspēja nodziedāt
Komentāri[7] Bilžu galerija[20] 23.07.2010 12:59

Protams, ka šogad festivāls Baltic Beach Party nebija iedomājams bez leģendārās grupas Līvi dalībnieku uzstāšanās.

Vakar festivāla apmeklētājus priecēja Ainars Virga un Virga Hard Orchestra. Kopā ar Virgu uz skatuves kāpa Aivars Brīze, kā arī nesen aizsaulē aizgājušā Jāņa Groduma dēls Elvis Grodums.

Elvis Grodums

Vairāki festivāla apmeklētāji nespēja valdīt asaras brīdī, kad pirmatskaņojumu piedzīvoja dziesma ar Guntara Rača vārdiem Nezāles neiznīkst. Minēto dziesmu nodziedāja Ainars Virga un Elvis Grodums.

"Šī ir mūsu kopīgi ar Jāni Grodumu iesāktā, bet tā arī neuzrakstītā dziesma. Diemžēl Jānis to vairs nekad tā arī nepabeigs...Izskatās, ka Groduma cīņu biedrs un mans vecais labais draugs Ainars Virga mēģinās pabeigt Jāņa iesākto," pēc Jāņa Groduma nāves sacīja Račs.

Vakar festivāla apmeklētāji vēlreiz pieminēja aizsaulē aizgājušo Jāni Grodumu...

Dziesmas pirmatskaņojumu pavisam drīz dzirdēs un redzēs arī VIPi lasītāji.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [7] ››
nezinu gan 25.07.2010 21:04
Vai tas vairs ir pirmatskaņojums,ja dziesma ir tikusi kā šeit raksta jau spēlēta Saldus saulē un es savukārt to dzirdēju Kuldīgas pilsētas svētkos Virgas stundu garajā koncertā? Godīgi sakot,dziesma ir nekāda,nav no tām ko gribas vēlreiz klausīties un Virgas dziedāšanas kvalitāte vispār zem katras kritikas.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss