Kāpēc Veronika Plotņikova atklāti melo par savu muzikālo izglītību?

Skatītāji un žurnālisti ir sašutuši par šova uzvarētājas aktrises Plotņikovas meliem, izteikumiem un uzvedību. Jau afterpārtijā vairāki žurnālisti bija sašutuši, ka šova uzvarētāja nevēlas sniegt mini intervijas. Daži žurnālisti intervijas saņēma, taču bija spiesti runāt krieviski.

Kāpēc Veronika Plotņikova atklāti melo par savu muzikālo izglītību?
Komentāri[86] Bilžu galerija[5] 08.11.2010 17:13

Talantīgās aktrises un seriāla UgunsGrēks zvaigznes (spēcīgā Serafimas loma)  Veronikas Plotņikovas talantu un muzikālo dzirdi neviens neapšauba. Taču par nekorektiem uzskatāmi aktrises paziņojumi, tai skaitā vakar tiešraidē, - vokālo izglītību viņa NEKAD neesot apguvusi.

Neoficiāla informācija liecina, ka paralēli treniņiem pie Milža Ulda Marhilēviča, arī šova laikā Veronika esot apmeklējusi neatkarīgu vokālo pedagogu, lai uzlabotu savus sniegumus.

Kāda persona, kura nevēlējās publiskot savu vārdu, bet kādreiz ir bijusi Plotņikovas muzikālais pedagogs, VIPiem sacīja - Veronika ir vokāli ļoti augusi! Un tās ir absolūtas muļķības, ko aktrise pauž par muzikālās izglītības trūkumu. Bez skolotāja vai intensīva apmācības kursa šādu izaugsmi sasniegt nebūtu iespējams.

Te nu atkal parādās jautājums vai spēle bija godīga? [Nedziedātājs] Jānis Kvēps&Evita Zālīte un [dziedātāja] Veronika Plotņikova&Marts Kristians Kalniņš? Mēs nekomentēsim. To lai dara mūsu lasītāji.

Uzziņai:

2007. gada decembrī aktrise kopā ar Māri Grigali triumfēja LNT šovā "Divas zvaigznes". Šeit viņa bija zvaigzne, bet Māris zvaigznei piesaistītais.

2003. gadā Veronika Plotņikova (5. vieta) kopā ar Nicol (Viktorija Zeļinska-  7.vieta) piedalījās Jauno izpildītāju konkursā Jaunais Vilnis.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [86] ››
Bībelnieks 13.11.2010 17:47
Kas par desām?? Aktieriem daļa no izglītības ir dziedāšana! Skatiet Vari Vētru, kas ar dziedošajiem aktieRIEM MūžīGAIS unisons pat ierakstija populāras dziesmas. Skat Skrastiņu pāri kur abi dzied kad vajadzīgs un papildina balsis pie pEdagoga. KO domājiet Andris Daņilenko dara Nacionālā teātri? Viņš dīda un māca aktieriem dziedāt!! Variet likt Pļotnikovu mierā!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss