Plotņikova visus ignorē, bet Zālīte klanās (FOTO)

Šova "Dziedi ar zvaigzni. Milžu cīņas" uzvarētāja Veronika Plotņikova ļoti īsā laika periodā kļuvusi par īstenu ledus karalieni, kuras prātu pārņēmusi - uzvara un nauda.

Plotņikova visus ignorē, bet Zālīte klanās (FOTO)
Komentāri[52] Bilžu galerija[19] 08.11.2010 02:31

Ja vēl dziedātājs Marts Kristians Kalniņš pēc uzvaras kontaktējās ar žurnālistiem, tad Veronika Plotņokova visus ignorēja.

Arī ierodoties viesnīcā, kurā notika afterpārtijs, aktrises uzvedība bija gana dīvaina. Marts ar visiem sasveicinājās, bet Veronika steidza apiet preses pārstāvjus.

SAKĀPIS GALVĀ? Piedalījusies neskaitāmos mūziklos, konkursā "Jaunais vilnis", triumfējusi LNT un tagad arī TV3 dziedāšanas šovā...

Šī bija pirmā reize, kad kāda šova uzvarētāji (šajā gadījumā Veronika Plotņikova) uzvedās kā mega zvaigzne, kurai nācās pat lūgties.

Tikmēr operdziedātāja Evita Zālīte pēc ierašanās ar visiem sasveicinājās, kā arī žurnālistu priekšā paklanījās un pateica:"Paldies!"

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [52] ››
KP 10.11.2010 18:33
Protams, protams, ja neatbild tiks svarīgām personām kā žurnālisti, varētu padomāt,ka viņai tā ir dikti neatņemama sastāvdaļa dzīvē, tad pārņemt ar saņemto naudu...stulbums

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss