Dziedi ar Zvaigzni uzvar Veronika Plotņikova un Marts Kristians Kalniņš - FOTO

ZIŅA PAPILDINĀTA AR FOTOGALERIJU. Šovakar sīvā cīņā risinājās krāšņais dziedāšanas šovs, kurā skatītāji lēma, ka galvenās balvas cienīgi ir aktrise Veronika Plotņikova un dziedātājs Marts Kristians Kalniņš.

Dziedi ar Zvaigzni uzvar Veronika Plotņikova un Marts Kristians Kalniņš - FOTO
Komentāri[68] Bilžu galerija[11] 07.11.2010 23:44

Šova Dziedi ar Zvaigzni. Milžu cīņas finālā uzvarēja Veronika Plotņikova un Marts Kristians Kalniņš, gūstot iespēju tikt pie galvenās balvas 10 tūkstošiem eiro.

Fotogalerija.

Aizvadīto desmit nedēļu laikā šovā ar dalībniekiem tika piedzīvoti neaizmirstami mirkļi, redzēti ne mazums pārsteigumi, sirdis aizkustinājuši smiekli un asaras. Skatītāju mīlestība līdz finālam bija aizvedusi ārstu Jāni Kvēpu ar Evitu Zālīti un aktrisi Veroniku Plotņikovu ar Martu Kristianu Kalniņu, kuri šova izšķirošajai cīņai gatavoja trīs dziesmas – no tām divas  pilnīgi jaunas un vēl nedzirdētas, bet viena jau dzirdēta un papildināta ar dažādiem jaunumiem!

Šova Dziedi ar Zvaigzni. Milžu cīņas fināla reizē studijas tiešraidē bija redzēšanās ar visiem šova dalībniekiem, izņemot A.Kurusovu, kuri atkal priecēja ar savām dziesmām un priekšnesumiem. 

Šonedēļ V.Plotņikovai ar M.Kristianu Kalniņu mēģinājumu zālē tika aizvadītās garas stundas un dziesmu izvēle noritēja ar karstām un asām diskusijām ne tikai savā starpā, bet arī sarunās ar savu Milzi Uldi Marhilēviču.

Turpretim otrs finālistu pāris jutās pilnīgi mierīgi, par uzvaru un sacensību nedomājot, mēģinājumiem nododoties tā, it kā nekas tik satraucošs kā šova lielais fināls nebūtu gaidāms. J.Kvēps un E.Zālīte noslēguma reizei dziesmas izvēlējušies domājot par to, kas patīk pašiem un ko šovā vēl nav paspējuši izdziedāt. Viņi mēģina norobežoties no domām par to, kas varētu patikt skatītājiem, ko tie varētu gaidīt no viņiem vai kā viņus negaidītāk pārsteigt. Šis finālistu pāris domā tikai par to, kas pašiem radītu prieku un gandarījumu!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [68] ››
x 12.11.2010 13:27
prieks,ka uzvareeja tieshi shis paaris,vinji bija radoshi un ar labiem vokaaliem,taa tik tureet ;) un pavisam 100% varu teikt,ka kveeps ar zaaliiti tika finaalaa tikai taapeec,ka tas bija vieniigais paaris kas bija palicis nikam,ja nikam buutu veel paari shis paaris buutu shovu atstaajis..zjeel,ka tomeer shovi nav godiigi!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss