Mielavam junioram jauns stiliņš un jaunas draudzenes

Uz Riga Fashion week šovu Mielavs juniors ieradās tērpies pavisam jaunā stiliņā.

Mielavam junioram jauns stiliņš un jaunas draudzenes
Komentāri[38] Bilžu galerija[12] 05.11.2010 07:35

Pazīstamā mūziķa Ainara Mielava dēls, krodzinieks Mārtiņš Mielavs plašākai sabiedrībai kļuvis zināms kā kroga „Piens” īpašnieks. Sākotnēji iecerējis, ka krogā ļaus ballēties tikai saviem draugiem, ar dažādām izdarībām samērā ātri cēlis sava uzņēmuma popularitāti.

Iepriekš bulvārprese vēstīja par Mielava attiecībām ar TV zvaigzni Žaneti Skaruli, bet jau pāgājušogad par slepenām kāzām ar kosmētikas kompānijas Madara reklāmas seju, bijušo žurnālisti Līvu Oliņu.

Pielūdzēju smukulim Mielavam netrūkst un, ieradies uz Rīgas modes nedēļu, Mārtiņš saskūpstījās ar vairākām draudzenēm - skatiet fotogaleriju.

Īpaši avangardisks ir jaunais krodzinieka ģērbšanās stils. Mielavs izskatījās daudz labāk par vienu otru modeli uz mēles.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [38] ››
anna 22.11.2010 12:29
nekādas jaunas draudzenes gan tur nemanu... Martai dubultzods... Khm... Un jā - tās bikses ir izcili tizlas, bet tur jau slēpjas tas ka stilīgs :)) - katrs šito neuzvilktu. Un vispār... Kas būtu mielavēni, ja ne Ainārs? Smukais, šarmantais vīrietis ar jauko balss tembru. Viņš joprojām interesē daudzas - tāpēc arī mielavēni aktuāli. Paši bez uzvārda nemūžam neizsistos

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss