Mielava rīcību varētu attaisnot vienīgi ar dzīvības glābšanu kādam tuviniekam

Mūzikas producente Elita Mīlgrāve uzskata, ka attaisnot Mielava rīcību viņa varētu tikai: ja māksliniekam būtu tik ļoti nepieciešama nauda, ka jāglābj kāds uz nāves gultas slims piederīgais.

Mielava rīcību varētu attaisnot vienīgi ar dzīvības glābšanu kādam tuviniekam
Komentāri[55] 08.05.2010 10:39

"Piekūns skrien debesīs, mosties brāl, jau rīts!" - raksta kāds mūsu lasītājs, norādot: "Radio raidījumā Krustpunktā precīzi pateikts: tur, t.s. Uzvaras laukumā, neviens kareivis nav apglabāts, tikai 3 vācieši ir publiski pakārti. Un ja leģionārus pieminēt sūta uz Lesteni un Brāļu kapiem, tad kāpēc Uzvaras dienu svinot, krievi neiet uz kareivju atdusas vietām, bet gan svin karātavu vietā?!"

Vipi.lv jautāja ilggadējai mūzikas producentei Elitai Mīlgrāvei - kā vērtējat mūziķa uzstāšanos pret Latvijas valsti un valodu naidīgajā krievu burziņā?

"Absolūti un pilnīgi negatīvi. Es vispār brīnos. Ainars Mielavs ir tik gudrs un sakarīgs cilvēks. Talantīgs mākslinieks. Iedibinājis savas tradīcijas latviešu mūzikā - tautiskas, patriotiskas un latvietiskas. Esmu šokā."

Elita norāda: "Es varētu šo mūziķa soli attaisnot tikai gadījumā, ja tik ļoti steidzami nepieciešama nauda, lai glābtu kādu tuvinieku no nāves gultas."

Arī mūzikas menedžeris un Radio SWH moderators Juris Millers piebilst: "Mielavs acīmredzot tiešām ir sagājis sviestā!"

Līdzīgu viedokli izteikuši daudzi citi mūziķi un šīs nozares menedžmenta pārstāvji.

Mūsu lasītāja Linda saka: Ļoti piekrītu komentāram par to, ka Mielavs tagad latviešu acīs būs kārtējais kangars. Skumji, viņa mūzika ir skaista, bet šis tiešām ir kā spļāviens dvēselē visiem tautiešiem.

Vipi.lv novēl Ainaram veiksmi un izaugsmi radošajā pasaulē! Un lai Jūsu sirdsapziņa pret klausītājiem un dzimto zemīti ir šķīsta un kristāldzidra kā Jūsu melodiskās un skaistās dziesmas! Dziesmas, kuras Jūsu dzimtajā valodā.

Mielavs šodien uzstāsies par godu 65. gadadienai kopš Otrā pasaules kara beigām Uzvaras parkā un dziedās krieviski. Šai pasākumā parasti tiek izsaukti naidīgi saukļi pret Latvijas valsti, valodu un nāciju. Pensionāri, apkrāvušies ar spīdīgiem medāļiem, šeit aicina kā otru valsts valodu ieviest krievu valodu un visiem cittautiešiem iešķirt pilsonību.

Līdz ar to šo rakstu sēriju par Ainaru Mielavu noslēdzam.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [55] ››
lūk 10.05.2010 23:05
Te jau neiet runa par vēsturi... šim datumam jau sen ir politiska nokrāsa. Baigais piemiņas pasākums... totāla piedzeršanās sabiedriskā vietā.
Jā, krīze mākslinieku maciņos un galvās :(

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss