Vipi.lv lasītāji un sabiedrība ir gatavi samest Mielavam 200 Ls, lai neuzstājas

Cilvēki no dusmām sviež miskastē Mielava ierakstus! Ne tikai sabiedrība, bet pat Ainara Mielava uzticamākie klausītāji un fani ir šokēti par mūziķa rīcību - uzstāties Saskaņas centra, kurš kā otru valsts valodu vēlas "izsist" krievu valodu, rīkotajā krievu pasākumā.

Vipi.lv lasītāji un sabiedrība ir gatavi samest Mielavam 200 Ls, lai neuzstājas
Komentāri[45] 07.05.2010 15:20

"Ainar, mēs tev saziedosim tos divsimt latus! Tikai lūdzu neuzstājies!" - ar šādu aicinājumu vērsušies vairāki Vipi.lv lasītāji savās e-pasta vēstulēs mūsu redakcijai. Arī komentāru sadaļās mūsu portālā, kā arī medijos Tvnet.lv un Diena.lv, Mielavs žēlots netiek. Atsevišķi ļaudis raksta, ka šis dziedātājs viņiem ir zudis un ka viņa ierakstus izsviež mēslainēs.

Mūziķis Gvido Linga intervijā Vipiem norāda, ka nevar zināt tieši kāpēc Mielavs piedalīsies šai pasākumā:

"Es Ainaru ļoti cienu kā mūziķi, bet varbūt mainījusies viņa politiskā pārliecība. Es nevaru nedz nosodīt, ne attaisnot viņa rīcību. Jo mēs nezinam, kas tur ir apakšā... Varbūt Ainars grib, lai visas tautas tagad apvienojas?" - nosmej Linga.

Jautāts vai pats piedalītos šādā krievvalodīgo propagandas pasākumā, Gvido atbild: "Mūs jau tur neviens neaicinātu, jo grupa Linga krieviski nedzied."

Mielavs rīt uzstāsies par godu 65. gadadienai kopš Otrā pasaules kara beigām Uzvaras parkā un dziedās krieviski. Šai pasākumā bieži tiek izsaukti naidīgi saukļi pret Latvijas valsti, valodu un nāciju. Pensionāri, apkrāvušies ar spīdīgiem medāļiem, šeit parasti aicina kā otru valsts valodu ieviest krievu valodu.

Lūk, daži spilgtākie lasītāju komentāri par Ainara Mielava rīcību:

Nodevējs, vien, ja dzied krieviski,tā gribot tikt Krievijas tirgū,bet otrs dziedāt okupantu pjankā,kad šie atzīmē Baltijas okupāciju... Šodien izsviedu visus Mielava ierakstus,ko atradu mājās, šis mūziķis man ir miris un cik esmu dzirdējis viņam tagad ies grūti ar koncertu sarunāšanu Latvijā-latviešiem... varēs kalpot Krievijai!

--------------------------------------------------------

Saziedojam tos latus, lai neiet.

-------------------------------------------------------

Var jau dziedāt krieviski, visi krievi jau nav vainīgi, ka viņi ierauti ļaunā politikā, bet ja Mielavs uzstāsies okupācijas varas uzvaras svētkos, tad tas ir apkaunojums visiem viņa faniem, arī man.

-------------------------------------------------------

Esmu vīlusies atkal latvju tautā kāds kangars. vairs Mielava koncertus neapmeklēšu, priekš manis viņš nomira vakar.......... vieglas smiltis

--------------------------------------------------------

Pārcēlājs ir un paliek pārcēlājs. Jautājums, kurš spēlēs pārējos "instrumentus"? Sola? Mielavs arī man miris. Un otrs jautājums... KO iemācīs savam bērnam? Ka naudas dēļ savai tautai acīs jāiespļauj. Turpmāk Mielava CV būs liels un skaists ieraksts - koncertejis pie uzvaras pieminekļa.

--------------------------------------------------------

Jā,kādreiz patika dziedatājs Mielavs,tagad paliks tikai riebums.

---------------------------------------------------------

Ļoti skumji,ka pāris simtu latu dēļ,ir jāatdodas okupantiem.....šim cilvēkam nav morāles.

--------------------------------------------------------- 

Jūtos nelāgi...Ainār, kamdēļ tā?????????????????????

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [45] ››
burbulīte 11.05.2010 08:56
Ja karš beidzās, tad beidzās visām valstīm. Piemēram, man kara beigas ir svētki, manai ģimenei tuvi cilvēki gāja bojā, es viņus cienu, līdz ar to priecājos, ka karš tolaik beidzās. Kaut gan man šobrīd ir tikai 19 gadi..

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss