Žaklīnu CINOVSKU pārņēmis satraukums un skumjš noskaņojums

"Sajūtas izstadē bija divejādas, gan prieks par Jāņa labajiem darbiem, kas ir apskatāmi izstādē Rīgā, gan satraukums un skumjš garastāvoklis, jo Jāņa stāvoklis joprojām ir smags," VIPi sacīja producente un režisore Žaklīna Cinovska.

Žaklīnu CINOVSKU pārņēmis satraukums un skumjš noskaņojums
Komentāri[12] 28.05.2010 08:00

VIPi jau ziņoja, ka tirdzniecības centrā Spice, pie info centra atklāta leģendārās rokgrupas Līvi mūziķa Jāņa Groduma foto personālizstāde. Kopumā izstādē apskatāmi un nopērkami 15 lielformāta darbi, kas tapuši pērnā gada nogalē un šogad.

"Jau pirmajā dienā nopirka divus darbus... Bildes var apskatīt un nopirkt līdz nākamajai otrdienai," turpina Žaklīna Cinovska.

Kā stāsta Žaklīna, tad Jānis Grodums esot ļoti priecīgs, ka Rīgā atklāta viņa personālizstāde. "Un tas ir galvenais, jo iekšējais gara spēks ir vissvarīgākais cīņai par veselību. Starpcitu, tur pat Spicē, pie darbiem, blakus info centrā, ir speciāla grāmata, kurā ikviens var ierakstīt uzmundrinošus vārdus Jānim."

Lai sniegtu finansiālu atbalstu māksliniekam, ir atvērts Jāņa Groduma ziedojuma konts Swedbankā, kurā cilvēki var ziedot naudu ārstēšanai: Jānis Grodums, p.k.10065810805, konta nr. LV11HABA000151A117998. 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [12] ››
Janeks 06.06.2010 19:50
ceels meerkjis, cerams, ka ideja attaisnos sevi, jo bildes tiesham forshas

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss