GRODUMA stāvoklis joprojām smags, slimnīcā jāpavada visa vasara

Lai gan grupas "Līvi" mūziķa veselības stāvoklis ir mazliet uzlabojies, mediķi ārstniecības kursu noteikuši līdz septembra sākumam.

GRODUMA stāvoklis joprojām smags, slimnīcā jāpavada visa vasara
Komentāri[8] 27.05.2010 11:17

Jau ziņots, ka maija sākumā leģendārais mūziķis Jānis Grodums smagā stāvoklī tika nogādāts slimnīcā, infektoloģijas nodaļā. Mūziķim hepatīta dēļ par dzīvību pat bijis jācīnās reanimācijā.

Pašlaik mūziķis lēnām atveseļojas, tomēr vēl par kaut ko ir pāragri spriest. Groduma dzīvesbiedre, modes māksliniece Elita Patmalniece aicina mūziķa talanta cienītājus atbalstīt mūziķi šajā smagajā laikā, gan lūdzot Dievu, gan iegādājoties viņa fotogrāfijas, tādā veidā materiāli pabalstot Grodumu, lai viņš saņemtu nepieciešamo rehabilitāciju.

Jānis latviešiem ir radījis Dzimto valodu. Ja cilvēkam tas ko nozīmē un viņi ir gatavi palīdzēt Jānim cīņā ar slimību, tad esmu gatava lūgt arī materiālo palīdzību," izdevumā "PDz" izsakās Platmalniece.

Šodien, 25.maijā, tirdzniecības centrā "Spice" atklās mūziķa fotogrāfiju izstādi, kurā katrs varēs iegādāties viņa darbus, tādējādi atbalstot Groduma ārstēšanos. Tāpat arī jebkurš var atbalstīt ziedojot.

Konts ziedojumiem:

JĀNIS GRODUMS - konta numurs Hansabankā LV11HABA000151A117998

Groduma slimība - hepatīts - saasinājusies pēdējo dienu laikā, kad izteikti tika novērotas problēmas ar aknām.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [8] ››
minkucs 30.05.2010 19:45
hepatīts vai aknu ciroze? :(

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss