Jānis GRODUMS mainījis nodarbošanos un no mūziķa kļuvis par fotogrāfu

No 5.marta līdz 5.aprīlim Liepājas galerijā “UPB” būs aplūkojama mūziķa Jāņa Groduma pirmā personālizstāde “Fotografē Jānis Grodums”, portālu Diena.lv informēja galerijas pārstāvji.

Jānis GRODUMS mainījis nodarbošanos un no mūziķa kļuvis par fotogrāfu
Komentāri[1] 28.02.2010 08:57

Lai arī agrāk plaši pazīstams kā apvienības “Līvi” mūziķis, pēdējā laikā J.Grodums arvien biežāk izpaudies tieši fotomākslā, ģitāru nomainot pret fotoaparātu. 

Interese par fotogrāfiju J.Grodumam bijusi jau bērnības gados, taču pēc ilgāka pārtraukuma tai viņš atkal pievērsies tikai nejaušības dēļ – ieraudzījis Liepājā skaistu barokālu balkoniņu un sagribējis to iemūžināt. Kopš tā brīža fotomākslas aizrautība viņu pārņēmusi ar jaunu sparu.

“Jānim izdodas pamanīt to, ko vidusmēra cilvēks parasti palaiž garām,“ drauga radītās bildes komentējusi viņa draudzene māksliniece Elita Patmalniece. 

“Durvju roktura vientulība, glāžu rindu attiecības ar atkritēju, izlietnes saruna ar ūdens putām, lietus lāses skumjas uz automašīnas kapota, saules aptumsums alus glāzē – Jānis Grodums esot tuvs sirreālismam, kaut gan savas bildes viņš cenšoties nesamākslot. Vien mazliet uzlabojot ar datora palīdzību. Tamdēļ arī cilvēkus viņš cenšas bildēt brīžos, kad tas netiek pamanīts – dabiskums Jānim šķiet būtiska vērtība,” atklāja galerijas UPB pārstāvji.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [1] ››
indulis01 28.02.2010 15:49
nezāles neiznīkst- lai tas tā arī paliek!!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss