Žoržs Siksna: "Jaungadā novēlu katram latvietim pa Teterovskim!"

Šo frāzi televīzija gan paspēja "izgriezt" ārā. Aizvainojumu pret bargāko Koru karu žūrijas locekli Intu Teterovski izcilais mākslinieks nespēj aizmirst. Fotogalerija.

Žoržs Siksna: "Jaungadā novēlu katram latvietim pa Teterovskim!"
Komentāri[20] Bilžu galerija[11] 27.12.2009 08:38

Koru karu lielkoncertā visiem solistiem tika taujāts, ko viņi novēl Latvijas iedzīvotājiem gadumijā. Jāatbild bija publiski koncerta laikā - visas auditorijas un TV kameru priekšā.

"Jaunajā gadā novēlu katram latvietim pa Teterovskim!" - it kā ar humoru, tai pat laikā ar dziļu aizvainojumu sacīja leģendārais estrādes mākslinieks Žoržs Siksna.

"Lai Jaunajā gadā visi būtu tik uzticami paklausīgi kā es šovā Koru kari!" - ar ironisku smaidu uz lūpām piebilda mūziķis.

Vipi.lv jau plaši rakstīja par mākslinieka prasību telekompānijai TV3, pieprasot  publisku atvainošanos par viņa dziesmas "noraušanu" ēterā, uzsverot, ka žūrijai atzīmes jāsamazina Krievkalna orķestrim, nevis Jelgavas korim. Žoržam toreiz bija ļoti sāpīgi, ka orķestris nepareizi uzsāka dziesmu "Teic kur zeme tā", tādejādi paliekot zem sitiena galveno solisti un visu kori.

Žoržs šovu nosauca par hamburgeru šovu, Teterovski par dumju, bet Akurāteri par caurkritušu dziedātāju. Vēlāk TV3 un Krievkalna orķestris caur medijiem atvainojās Žoržam, bet Siksna lūdza piedošanu Ievai Akurāterei, sakot - pāršāvis pār strīpu.

Siksna saņēma arī publisku TV3 atvainošanos tiešajā ēterā, nākamajā šova raidījumā.

 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [20] ››
Eucalyptus 28.12.2009 23:21
Nu loti smiekligi es teiksu

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss