Siksna VIPiem apsola: Svētdien izģērbšos! Trenējos pie Ščerbatiha

Leģendārajam estrādes dziedātājam šosvētdien stāv priekšā grūta cīņa. Turklāt viņam jāpilda solījums - jāizģērbjas. Mākslinieks mums sniedz interviju un gardi joko. :)

Siksna VIPiem apsola: Svētdien izģērbšos! Trenējos pie Ščerbatiha
Komentāri[19] Bilžu galerija[35] 19.11.2009 07:45

"Es tūliņ zvanīšu Ščerbatiham un prasīšu, kā nedēļas laikā uzdzīt formu? Es viņam pirms vēlēšanām dziedāju,- domāju - viņš man neatteiks. Man stāv priekšā smags ceļš,"- svētdien pēc krāšņā šova Koru kari saka Žoržs. Intervijā Vipi.lv, viņš mūsu lasītājām/-iem un TV skatītājiem apsola, ka solīto pildīs. 

"Dziesma ir tikai 3 minūtes gara. Padomājiet, cik vispār var paspēt novilkt tik īsā laikā. Pat čipendeiļiem ir garākas kompozīcijas. Un ja tā ir lēna dziesma - piemēram "Ilgais ceļš kāpās"... Tad arī lēni jāģērbjas nost. Bet es mēģināšu, turklāt man jāsakopj savs ķermenis - tajā ietilpst vaksings, pedikīrs, bodybildings, manikīrs utt."- joko dziedātājs.

"Es jau gan neteicu, ciktāl es izģērbšos..." - noslēgumā vīpsnā Žoržs.

Fotogalerija no pēdējā šova Koru kari 2.

Atgādinām, ka Žoržs Siksna cīņas karstumā pirms žūrijas balsojuma apsolīja: "Ja Ints Teterovskis mūsu korim ieliks 10 balles, tad es uz skatuves iznākšu pliks". Teterovskis nekavējās izmantot izdevību neveiklā situācijā nostādīt Jelgavas kora vadītāju (kā zināms abu attiecības ir saspīlētas) un piešķīra jelgavniekiem 10-nieku. Tas gan netraucēja arī pārējiem koriem par trešo dziesmu iedot 10 balles.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [19] ››
mammīte 21.11.2009 23:40
ko jūs šūmējaties!!
Viss atkarīgs no cilvēku zvaniem!!!
Man pilnīgi vienalga, kādā stāvoklī katrs sevi nostāda, katram pašam pēc tam jādzīvo ar savu slavu!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss