Šomasei attiecības ar "Sapņu līgavas" dalībnieku ?

Nepilnu nedēļu pēc dziedātājas Lienes Šomases dievošanās: "Esmu brīva meitene!" "VZ" šarmanto bruneti satika vairākos pasākumos kaislīgi skūpstāmies ar attiecību šova "Sapņu līgava" dalībnieku, motosportistu Mārtiņu Samuli.

Šomasei attiecības ar "Sapņu līgavas" dalībnieku ?
Komentāri[37] 24.04.2009 08:53

Aizvadītajā ceturtdienā "sapņu līgavaiņa" Mārtiņa pavadībā Liene ieradās uz deju studijas "Kaprīze" 15 gadu jubileju naktsklubā "Studio 69". Ik pa brīdim aizklīstot nomaļus no citu acīm, abi jaunieši sagaidīja pasākuma beigas un neilgi pirms pusnakts to kopā arī pameta. Savukārt jau nepilnu diennakti vēlāk – naktī uz svētdienu – Liene simpātiskā puiša sabiedrībā bija satiekama Vecrīgas populārākajā naktsklubā "Coyote Fly", kur abi ļāvās ne tikai kaislīgām dejām, bet arī skūpstiem.

Iespējams gan, ka tas viss bija tikai, Lienes vārdiem sakot, "asprātīgs un pikants jociņš". "Mēs esam vienkārši labi draugi, turklāt – labs draugs man ir ne tikai Mārtiņš," vēl pavisam nesen "VZ" skaidroja meitene. Arī Mārtiņš vēl pirms pāris nedēļām "VZ" apliecināja: "Esmu brīvs puisis, draudzenes man nav! Kopā ar Lieni vienkārši apmeklējam dažādus pasākumus, burziņus un ballītes – tas arī viss!"

Jāpiebilst, ka par modes lietu kļuvuši dažādu pāru komentāri no sērijas "esam tikai labi draugi". Paejot laikam, visbiežāk izrādās, ka "draugi" ir ne tikai "draugi", bet tas tiek apliecināts tikai pēc ilgākas abu attiecību pārbaudes.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [37] ››
sine 24.04.2009 21:32
tomēr jau ir jāpadomā cilvēkam par publiskām izdarībām, jo šomase takš ir skatuves cilvēks, nu diez vai kādam patiktu skatīties uz viņu kā viņa dzied, ja pirms tam redzēta visu ko daramies

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss