Dāmu duelī uzvar „brunete” Liene Šomase

„Cīņas kluba” lielais fināls notiks 21.februārī naktsklubā „Godvil”, kā pēdējā uz to kvalificējās Liene Šomase ar dziesmu „Jauna diena”

Dāmu duelī uzvar „brunete” Liene Šomase
Komentāri[131] Bilžu galerija[13] 14.02.2009 23:16

Visu mīlētāju dienā muzikālajā sacensībā piedalījās jau pieredzējusī „Cīņas kluba” dalībniece Aisha ar Kārļa Lāča dziesmu „Cerību iela 21”, kā arī trīs ‘jauniņie’- latviskākā pašmāju dziedātāja Liene Šomase ar „Jauna diena”, Latvijas roka veterāni grupa „Linga” ar dziesmu „Gan”, kā arī jaunie Latvijas mūzikas dzīves censoņi, elektroniskās mūzikas eksperimentu apvienība „Vostoc” ar dziesmu „Kā viens”.

Pirmajā pārī tikās Aiša un grupa "Linga", kura izpildīja dziesmu "Gan". Pirmo reizi lielas auditorijas priekšā kopā ar tēvu dziedāja Gvido Lingas dēls Svens.Otrajā pārī uzstājās dziedātāja Liene Šomase un grupa "Vostoc", kura izpildīja dziesmu "Kā viens".

Kā jau to nebija grūti prognozēt finālā satikās divas Latvijas popmūzikas dāmas – blondīne Aisha un brunete (pašlaik)  Liene Šomase, tas solīja saspringtu finālbalsojumu, kurā veiksmīgāka izrādījās dzeltenās preses mīļotāja Šomase. Ar to arī viņu apsveicam.

"Es biju ļoti priecīga, ka varēju piedalīties "Cīņas klubā", nerunājot jau par uzvaru. Liels paldies šova organizētājiem un arī Artim un Tomam. Nebiju gaidījusi tik pozitīvas atsauksmes, ņemot vērā, ka presē viņi par mani tik labi neatsaucās," saka šī vakara uzvarētāja Liene Šomase.

Jāteic, ka pret abu jauno dāmu šarmu nespēja pretoties pat vecais kārumnieks Volfs un uzaicināja abas finālistes jau šovakar uz ballīti pie Andra, būšot jautri .

Lielajam „Cīņas kluba” finālam jau kvalificējušies Dons ar „Kolekcionārs”, Aisha ar „Dziesma pustumsā”, Ivo Fomins ar „Mēs dzīvojam pasakās”, Igo un Andris Ērglis ar „Spēle”, Labvēlīgais Tips ar „Tu man virsū negāzies”, S.P.B. ar „The Moon”, Dzelzs Vilks ar „Uijā, uijā nikni vilki” un Intars Busulis ar „Davai, davai”. „Cīņas kluba” lielajam finālam pavasara sezonā kvalificējās arī grupa „R.A.P.” ar dziesmu „Ej un meklē”, diemžēl grupa ir beigusi pastāvēt, tāpēc 21.februāra finālā nepiedalīsies.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [131] ››
karla 16.02.2009 20:43
Linga turaties tauta(ar smadzenem) ir ar jums...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss