Raivis Vidzis piedalīsies cīņās bez noteikumiem, Ērglis dziedās

Jau martā pirmo reizi Latvijas vēsturē notiks "WFCA Baltija" organizētais cīņu superšovs "Cage fight" ("Cīņas būrī") ar labāko atlētu piedalīšanos.

Raivis Vidzis piedalīsies cīņās bez noteikumiem, Ērglis dziedās
Komentāri[17] 17.01.2009 12:53
Tajā, ja nekas nenoies greizi, pirmo reizi kā beznoteikumu cīkstonis būrī debitēs arī Latvijas slavenākais spēkavīrs un "Dejo ar zvaigzni" uzvarētājs Raivis Vidzis.

Uz muzikālo "Cīņas klubu" līdzi just bija ieradies arī viens no Latvijas spēcīgākajiem MMA cīkstoņiem un cīņu federācijas "WFCA Baltija" viceprezidents Mārtiņš Egle, kurš, lai arī ir skarbais puisis, īkšķus turēja par liriskās mūzikas izpildītāju Andri Ērgli.

Cīkstonis Mārtiņš Egle un dziedātājs Andris Ērglis nākotnē neizslēdz sadarbības iespējas. "Mūsu federācija ar Andri draudzējas jau ilgāku laiku, tāpēc pieļaujam domu nākotnē piedāvāt dziedātājam sadarbību ar mums, jo pasaulē jau sen praktizē mūziķu iesaistīšanu profesionālā cīņu sporta šovos kā muzikālos iesildītājus un "dzīvos" pavadītājus cīkstoņu iznācienu laikā," atklāj Egle. Viņš pieļāva: ja šī iecere realizētos, Ērgli varētu dzirdēt jaunās skaņās — proti, agresīvākā izpildījumā.

Arī Ērglim patika šī ideja, kas varētu nozīmēt, ka tuvākajā laikā skatītāji varētu "Ripojošā akmens" izpildītāju redzēt ringa laukumā — tikai ar roķīgu skanējumu. Ērgļa sadarbība ar cīņas sporta meistariem varētu likt satrūkties Tomasam Kleinam...


Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [17] ››
Imants11 07.02.2009 05:17
Vidzis cīnīsies Pret Martinu Egli, bet tas viss būss iestudēts!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss