„Cīņas klubā” uzvar Busuļa seksuāli uzbudinošā dziesma „Davai, davai”

Sestdienas vakarā kārtējā „Cīņas klubā” beidzot uzvaras laurus plūca neapšaubāmi spēcīgākais dalībnieks un viens no atraktīvākajiem mūziķiem Latvijā vispār - Intars Busulis ar dziesmu „Davai, davai”.

„Cīņas klubā” uzvar Busuļa seksuāli uzbudinošā dziesma „Davai, davai”
Komentāri[51] 08.02.2009 08:00

Kā dziedot šīs dziesmas pārveidoto versiju atklāja Intara oponents pirmajā cīņā Livingstons, tad dziesma ir ārkārtīgi seksuāli uzlādējoša . Pārbaudot seksuālas enerģijas līmeni studijā viņš secināja, ka visaugstākais līmenis esot Volfa un Grēviņa tuvumā.

Lai arī šovbiznesā rūdītais Livingstons, spēja gana atraktīvi tikt galā ar visiem uzdevumiem, tomēr skatītāju balsojumā Busulis bija neapšaubāms līderis un triumfēja pirmā pāra cīņā.

Otrā raunda cīņa bija jau daudz saspringtāka un tikai nedaudz balsis vai pāris minūtes izšķīra uzvarētājas titulu, kas šoreiz tika Mārai no Astronautiem. Žēl, jo Amber izpildītā dziesma patiešām „uzspridzināja” studiju un iespējam bija vakara labākais priekšnesums.

Finālā, protams, īpaša cīņa izpalika, jo Busulis kārtējo reizi nodemonstrēja, ka ir izcils šovmens un lieliski strādā ar publiku iesaistot visus dziesmas „Vosem dvatcat pjatj minut” izpildīšanā. Līdz ar to lielajam finālam ar otro piegājienu tomēr Intars kvalificējās.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [51] ››
intinna 09.02.2009 20:56
nu busulis jau tieshaam panjeema visus skatiitaajus un klausiitaajus ;)..

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss