Ja Busulis būtu premjers: lētākās cigaretes maksātu Ls5 un EIROVĪZIJA notiktu!!!

Kāpēc citi pasākumi notiek? Tas būs īpaši stulbi, ja mēs nepiedalīsimies Eirovīzijā!!! Pat ceļa izdevumi nav vajadzīgi nekādi diženie. Sēdies vilcienā un brauc! Vipi.lv piedāvā interviju ar Intaru Busuli. Starp citu,- Busulim atjaunotas autovadītāja tiesības.

Ja Busulis būtu premjers: lētākās cigaretes maksātu Ls5 un EIROVĪZIJA notiktu!!!
Komentāri[99] 22.12.2008 08:43

"Latvijai noteikti ir jāpiedalās! Ņemam nost seriālus, neskatoties uz to, ka manai mammai nebūs, ko skatīties!" - intervijā portālam Vipi.lv saka Intars.

Mākslinieks atzīst, ka mamma labprāt skatītos arī Eirovīziju, kas ir intriga divu, trīs mēnešu garumā. Paša Intara kontā šī jau būtu ceturtā Eirovīzija pēc kārtas.

"Eirovīzija Latvijā, ir tās producentes Ivetas Lepeško izaudzināts bērns un nekad nav bijis nekādu problēmu ar šo menedžmentu. Es uzskatu, ka valstij šādam pasākumam ir jāatrod līdzekļi! Ja es būtu Ministru prezidents, es sāktu ar alkoholu un cigaretēm! Viena smēķu paciņa - Ls 5; lētākais šnabis Ls 7!" - norāda Intars, pats būdams smēķētājs.

Alus pudele varētu maksāt trīs latus. Visas točkas Busulis iznīdētu. Vismaz darītu visu iespējamo, lai to izdarītu. Palielinātu akcīzi un Eirovīzija, kā arī citi valstiska mēroga pasākumi varētu notikt!

Vipi.lv ir vienisprātis ar Intaru Busuli. Kā un kādēļ Eiropas Savienībā vēl neiekļuvušās valstis (Ukraina, Gruzija, Armēnija, Azerbaidžāna u.c.) spēj atrast līdzekļus? Taču Latvija - Eirovīzijas 2002. gada uzvarētājvalsts - ne?

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [99] ››
cx xc 26.12.2008 11:48
n zxcx rrr

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss