Lienes Šomases mamma koncertā raud

Vakar Rīgas Kongresu namā notika dziedātājas Lienes Šomases pirmais solokoncerts. To apmeklēja arī dziedātājas mamma un Maestro Raimonds Pauls.

Lienes Šomases mamma koncertā raud
Komentāri[71] Bilžu galerija[13] 05.02.2009 08:08

Rīgas Kongresu nams bija ļaužu pārpildīts. Dziedātājas fani bija sabraukuši no visas Latvijas.

Koncerta pirmā daļa pagāja samērā mierīgi, bet otro apmeklēja pats Maestro Raimonds Pauls.

Pirmajā daļā dziedātāja skatītāju vērtējumam nodeva jau visiem labi zināmas kompozīcijas. Bija arī dziesma angļu valodā. "Angļu valodā viņai labāk nevajag dziedāt," pēc koncerta Vipi.lv savu viedokli izteica kāds fotogrāfs.

Nedomāju, ka Lienei piestāv tikai Raimonda Paula rakstītās šlagermūzikas kompozīcijas... Joprojām sajūsmina dziedātājas balss greznais tembrs un viņas spējas iekļūt mūzikas dziļākajā būtībā. Viņai ir viss nepieciešamais: muzikalitāte, tehnika, balss, pārliecība un apķērība.  Tāpat nedrīkst neatzīmēt, ka dziedātājas balsij ir strauja attīstība, plašs diapazons...

Pirmajā koncerta daļā Liene Šomase arī izteica pateicību savai mammai. Nākamās kompozīcijas laikā Lienes mamma nespēja valdīt asaras... emocijas darīja savu!

Otrās daļas sākumā sekoja neliels klusums, no sirds dziļumiem nākuši smaidi un visbeidzot pateicības vārdi Maestro Raimondam Paulam.

Īpaši jāuzteic teicamā skaņa, bet nedaudz mulsināja Lienes neveiksmīgā komunikācija ar publiku... Tāpat organizatori nebija parūpējušies par lielajiem ekrāniem. 

Kopumā koncerts atstāja gaišu un jauku sajūtu. "Šis koncerts bijis kas īpašs, kaut kas dvēselei," Vipi.lv atzina kāda koncerta apmeklētāja.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [71] ››
meitene 10.02.2009 00:00
Kā visas copy paste dziedātājas. neko viņā nesaskatu. parasta meitene,kurai sakāpis bik galvā un ne tikai. :)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss