Liene Šomase zaudējusi balsi

Pēc "Muzikālās bankas" trakulībām jau šķita, ka viena no pamatīgākajām svinētājām bijusi Liene Šomase — viņa ar pūlēm varēja parunāt, par dziedāšanu nemaz nerunājot. Izrādās — pie vainas bija hokejs, nevis dzimšanas dienas svinības.

Liene Šomase zaudējusi balsi
Komentāri[32] 24.01.2009 08:47

Liene Šomase sestdien Ventspilī knapi čukstēja, kas lika aizdomāties, ka meitene kritusi pārlieku smagu svinību valgos. Taču izrādījās, ka Liene vienkārši apslimusi — viņai bija augsta temperatūra. "Nosvinējām labi," sarunā ar "VZ" atzina dziedātāja Liene Šomase.

Svinību iemesls gan vairāk bijis Rīgas "Dinamo" un Omskas "Avangards" komandu hokejs, kas skatīts kādā puišu istabiņā, kurā bez viņas bijusi tikai vēl viena meitene. "Kad iesita izšķirošo golu, nez kāpēc neviens nebļāva — es biju vienīgā. Kaut kā nepadomāju par to, ka šodien tomēr būs jādzied... Turklāt, kā teica Jānis Jubalts, kārtīgam mūziķim ir jādzied jebkurā brīdī, un vakar nedaudz arī padziedāju," savas balss trūkumu attaisno Liene. Interesanti, ka tieši viņai vajadzēja "Arēnā Rīga" pirms spēles dziedāt Latvijas valsts himnu, taču Lienei vajadzēja būt arī Ventspilī. "Neesmu liela fane, tomēr hokeju skatos. Joprojām par labāko hokejistu uzskatu Artūru Irbi, patīk arī Edgars Masaļskis.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [32] ››
mistija 27.01.2009 13:52
Nekas, atpūtinās balsi un tad turpinās koncertturneju uz pilnu klapi. Veseļojies!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss