ŠOMASE sevi pasludinājusi par latviskāko dziedātāju

Februāra sākumā notiks Raimonda Paula izlolotās dziedātājas Lienes Šomases Latvijas tūres pēdējais koncerts. Preses relīzē Liene pasludīnāta par iespējams, latviskāko dziedātāju. Vai arī Tu tā domā?

ŠOMASE sevi pasludinājusi par latviskāko dziedātāju
Komentāri[45] 15.01.2009 08:03

Iespējams, pati latviskākā dziedātāja LIENE ŠOMASE savu jaunā albuma „Vārdos nepateiktais” koncertturneju noslēgs ar koncertu Rīgas Kongresu namā 4. februāri. Turnejas gaitā Šomase ar lieliem panākumiem jau viesojusies astoņās Latvijas pilsētās. Vēl atlikuši koncerti Madonā un Cēsīs.

 

 

Un tad viņa aizmirsa ievilkt vēderiņu...

 

Jau aizvadītie koncerti Kuldīgā, Talsos, Jēkabpilī, Rēzeknē, Jelgavā, Lielvārdē, Valmierā un Liepājā  tika uzņemti ar sajūsmu un ovācijām. Zāles bija skatītāju pilnas un publikas atsaucība apliecināja, ka Liene ir viena no šobrīd visiemīļotākajām dziedātājām, kura klausītājus apbur ar spilgtu un latvisku šarmu, dabisku sirsnību un dzirkstošu aizrautību.

 

Šobrīd turnejā iestājies neliels pārtraukums, bet 23. janvārī  paredzēts koncerts Madonas kultūras namā, savukārt, 30. janvārī - Cēsu Kultūras centrā. Turneja noslēgsies 4. februārī Rīgas Kongresu namā.

 

Programmā - albuma “Vārdos nepateiktais” repertuārs, kā arī citas mākslinieces karjerā nozīmīgas dziesmas: šlāgeraptaujas uzvarētāja “Ugunskurs”, Eirovīzijas 2007 dziesma “Take Off Your Mask” (latviešu valodā), seriāla “Svešā dzīve” tituldziesma un citas tautā iemīļotas melodijas. Koncerti tiek sniegti dzīvajā izpildījumā, piedaloties instrumentālai grupai.

 

Paredzams, ka vairākās dziesmās Lienei varēs piebiedroties arī populārais motosportists Jānis Vinters, tā atsaucot atmiņā atraktīvo duetu, par kuru šova “Dziedi ar zvaigzni” finālā nobalsoja gandrīz 200 000 TV3 skatītāju.

 

 

Karsts skūpsts no Latvijas disko karalienes Ellas...

 

Biļetes uz turnejas noslēguma koncertu Rīgas Kongresu namā jau nopērkamas Biļešu Serviss kasēs un www.bilesuserviss.lv

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [45] ››
Leo. 23.01.2009 11:32
Galigi garām,nav nekā no latviskuma,pārkrāsojusies lelle,melna kā vārna,uzsmērējusi to brūno ziedi un domā ka tas ir ļoti skaisti un nav jau nekāda labā
dziedātāja,pati iedomājusies ka ir
zvaigzne.Palikusi lecīga-fui!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss