Liene Šomase: "Mēs ar Džordžu Klūniju esam interesantas personības"

Tuvojoties Ziemassvētkiem, Rietumu mediji īpašā aptaujā noskaidroja sapņu partneri. Sievietes izvēlējās Bredu Pitu, vīrieši — Nikolu Kidmenu. Pēc kā alkst mūsējie?

Liene Šomase: "Mēs ar Džordžu Klūniju esam interesantas personības"
Komentāri[21] 17.12.2008 07:32

Mārtiņš Freimanis:

"Mana ideālā Ziemassvētku vakariņu partnere noteikti būtu seriāla "X faili" zvaigzne Džiliana Andersone —

viņa ir mana mīļākā aktrise, fascinē arī kā personība, un vispār — man viņa patīk. Tā tas ir jau sen — mājās ir visu sēriju kolekcija. Es savulaik esmu ar viņu čatojis internetā, ļoti sen atpakaļ biju Džilianas fanu klubā — tā nu man bija tā iespēja ilgu laiku stāvēt rindā un pajautāt, vai viņas rudie mati ir īsti. Atbilde bija apstiprinoša! Protams, tas bija liels notikums, par viņu fanoju ļoti un dikti, mājās bija arī plakāti pie sienām. Viņa, manuprāt, ir viena no visseksīgākajām pasaules aktrisēm!

Taču, domājot par nākotni, lai veiktos, nedrīkst sēdēt, rokas klēpī salicis, ir jāstrādā, jādara, jādomā! Sēdēt un gaidīt, ka kaut kas nokritīs no gaisa, ir diezgan bezjēdzīgi.

Šogad Ziemassvētkos man nebūs jāstrādā, tad nu beidzot varēšu tos draugu pulkā nosvinēt. Par dāvanām runājot — jebkura dāvana, ko esmu reiz saņēmis no kāda tuva cilvēka, man ir mīļa un dārga!"

Liene Šomase:

""No martini, no party!" Ar Džordžu Klūniju labprāt aizietu vakariņās, kurās viennozīmīgi būtu jābūt martini. Skatoties uz viņu, man šķiet, ka saruna starp mums vītos pati no sevis, jo abi esam interesantas personības. Noteikti gribētu pajautāt viņam kādu padomu aktiermeistarībā!

Lai piepildītu savus sapņus, jādomā tikai un vienīgi labas domas gan par sevi, gan arī par citiem cilvē- kiem — pat par tiem, kas kaut ko ļaunu tev izdarījuši. Varbūt tas skanēs banāli, bet pati esmu par to pārliecinājusies. Esmu ļoti laimīga, ka man apkārt ir daudz smaidīgu, pozitīvu un mērķtiecīgu cilvēku, tie, kas domā un dara, — es no viņiem un viņi arī no manis ietekmējas!

Nav svarīgi, ko cilvēks izdara ar sevi vizuāli, jo iekšēji no tā jau es nemainos — varu kaut vai nogriezt matus, mana dvēsele, iekšējais pozitīvisms un smaids no tā nemainās! Man pat tagad ir lielāka pārliecība par sevi — paskatos spogulī un domāju: "Jā, Liene, tā esmu es un varu visu!"

23. decembrī ar Valmieras draugiem, kurus pazīstu jau no vidusskolas laikiem, mums ir tradīcija izpušķot Ziemassvētku eglīti, un katrs par noteiktu naudas summu iegādājas dāvaniņu. Ziemassvētku vakarā noteikti būšu mājās ar ģimeni, māsām un brāļiem. Runājot par dāvanām, šogad esam nolēmuši neko nedāvināt, bet zinu, ka tāpat būs kādi pārsteigumi! Pats svarīgākais tomēr ir, lai dāvana nāk no sirds, nav svarīgi, kāda tā ir! Dāvana, kas nākusi no sirds, ilgāk stāv un pozitīvi ietekmē saņēmēju.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [21] ››
forshi 22.12.2008 13:41
Liene Somase ir skaista :))

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss