Busulis uzvar „Cīņas klubā” pat ignorējot noteikumus

Kā jau bijām paredzējuši par šīs sezonas uzvarētāju šovā „Cīņas klubs” kļuva atraktīvais šovmens Intars Busulis.

Busulis uzvar „Cīņas klubā” pat ignorējot noteikumus
Komentāri[138] 21.02.2009 23:59

Lai gan pieteikumā tika teikts, ka Intars izpildīs dziesmu „Davai”, tomēr Intars aizbildinoties ar vienas bekvokālistes nepiedalīšanos, uzstājās ar pilnīgi citu dziesmu - „Brīvdiena”. Taču tas netraucēja mūziķim uzkurināt klātesošo publiku un nokļūt superfinālā kopā ar Ivo Fominu un balsi pazaudējušo Lieni Šomasi.

Tieši ar Lieni Intaram finālbalsojumā izvērtās vissīvākā cīņa, kurā diemžēl Lienei nācās piekāpties. Nelīdzēja pat atzīšanās mīlestībā Andrim Ērglim.

Saprotams ir roka veterāns Igo, kurš pauda atklātu sašutumu par šādu pavērsienu , spēles noteikumiem tomēr, šajā gadījumā cīņas (muzikālās cīņas, protams) noteikumiem būtu jābūt pietiekoši striktiem. Turklāt arī šajā finālā skatītāju atzinību ieguvušais Ivo Fomins 2008. gada maijā kādā no "Cīņas klubiem" jau pārspēja Intaru un viņa slaveno "Brīvdienu". Tātad, šī dziesma finālam nemaz nekvalificējās un to  nedrīkstēja izpildīt.

Tomēr, kas nav atļauts visiem, tas ir atļauts Busulim un tiesneši piesedzoties ar publikas atbalstu ļāva izdarīt izņēmumu. Šāds precedents tagad paver iespējas arī citiem mūziķiem turpmākos šova raidījumos brīvi interpretēt nolikumā rakstīto, proti, izpildīt šovā dziesmu pēc brīvas izvēles un netapt par to sodītiem. Tas īstenībā pat nebūtu nemaz tik slikti ...


Vairāk par " Cīņas klubu" un afterparty aizkulisēm lasiet VIPi.lv jau tuvakaja laikā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [138] ››
rr 26.02.2009 17:26
lai tas lnt un tas busulis iet dirst

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss