BUSULIS visvairāk lejupielādētais mākslinieks 2008. gadā

Interneta vietnē PlatformaMusic.lv 2008.gadā lejupielādētas vairāk nekā 100 tūkstoši dziesmas un mūzikas download topa pirmajā trijniekā iekļuvis Intars Busulis, Livingstons un Dons, informē portāla pārstāvis Jānis Penka.

BUSULIS visvairāk lejupielādētais mākslinieks 2008. gadā
Komentāri[20] 03.01.2009 09:41

2008.gada lejupielāžu topa pirmajā vietā pārliecinoši ierindojas Intara Busuļa dubultalbums "Kino", kurš klajā nāca 20.maijā. Albumā apkopotas Kārļa Lāča dziesmas krievu un latviešu valodā ar Sergeja Timofejeva, Jāņa Elsberga un citu dzejnieku vārdiem.

Otrajā vietā iekļuvusi šī gada populārāka debija - Viestura Dūles projekta "Livingstons" 15.septembrī iznākušais digitālais albums "Kur vien ej, Tu satiec sevi" ar hitiem Mazs atoms, Divi ceļotāji, Puķu bērni un citiem akustiskajiem skaņdarbiem.

Lejupielāžu trijnieku noslēdz Dons ar savu pirmo ierakstu latviešu valodā - albumu "Lelle", kurš klajā nāca 25.aprīlī. Tajā iekļautas dziesmas Tukšums, Kolekcionārs, Leila un citi hiti, kuriem vārdus rakstījis Ingus Bērziņš.

Topā pārstāvēta plaša mūzikas stilu un žanru daudzveidība - no modernās un tradicionālās tautas mūzikas (Dzelzs Vilks " Uijā uijā nikni vilki", Latviešu tautas mūzikas kolekcijas Līgo dziesmas) un ambientās mūzika (Dabas koncertzāle), līdz hip hopam (wiesturz ar albumu "Kam man putra"), bērnu mūzikai (Lāčuka dziesmas) un šlāgermūzikai (Baltie lāči "Līdz rudenim", Normunds Rutulis "Vēlreiz mājās").

Top20 tabulā iekļuvuši arī mūziķi, kuri 2008.gadā nav izdevuši pilnus albumus, bet gan tikai singlus, piemēram, Otra Puse ar singliem Savādā un Rīga (6.vieta), kā arī Yana Kay un Intars Rešetins ar Pieskārienu (11.vieta).

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [20] ››
japjap 04.01.2009 21:50
malacītis esi Intariņ !

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss