Vai Liene ŠOMASE un Andris ĒRGLIS ir slepeni mīļākie?

Pēdējā laika karstākā bauma Latvijas dzeltenajā presē ir par to ko Andris Ērglis darīja Lienes dzīvoklī vēlu naktī pēc Šomases koncerta.

Vai Liene ŠOMASE un Andris ĒRGLIS ir slepeni mīļākie?
Komentāri[63] 11.02.2009 14:51

Kā jau VIPi.lv rakstīja pagājušajā nedēļā Lienei Šomasei notika solokoncerts Kongresu namā, pēc kura jautrā kompānijā tika atzīmēts veiksmīgais koncerts restorānā «Lidojumam labvēlīgs laiks».

Svinības ieilgušas krietni vēlā naktī un pēc tām Liene devusies mājup ... Andra Ērgļa mašīnā. Pats Ērglis no sākuma noliedzis vispār šādu faktu, taču vēlāk sācis taisnoties, ka  tikai aizvedis skatuves kolēģi uz mājām un viņam nevienam neesot jāatskaitās cik laika pavadījis jaunās sievietes dzīvoklī. Pēc tam viņš devies uz savu dzīvokli Rīgā, ko īrējot, lai nav jābrauc uz Liepāju .

Andrim Ērglim jau sen ir liela sieviešmīļa slava un dažādas baumas uzvirmo nepārtraukti. Pats baumu rosinātājs, gan apgalvo, ka ir laimīgi precējies un audzina nu jau divus bērnus. Taču ja atceramies, ka pirms kāda laika Andris publiski meloja par savu atkarību no azartspēlēm, tad ticamības moments viņa vārdiem pazūd.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [63] ››
ende 25.03.2009 15:27
vis ir ok

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss