Lielvārdes kori skatītāji neatbalstīja un finālā tas iekļuva pateicoties žūrijai

Izpētot Koru Karu balsošanas rezultātus atklājas interesantas lietas. Nebūt ne tik lielu lomu atlasē spēlējuši skatītāji ar savu balsojumu.

Lielvārdes kori skatītāji neatbalstīja un finālā tas iekļuva pateicoties žūrijai
Komentāri[131] 09.12.2008 12:49

Olgas Rajeckas vadītais Lielvārdes koris ir bijis vāji atbalstīts no skatītāju puses visu šova laiku un finālā nokļuvis tikai pateicoties žūriju augstajiem vērtējumiem.

Vājš atbalsts korim bijis jau sākot no pirmajiem raidījumiem, bet sākot ar ceturto pārraidi koris viennozīmīgi atradās pēdējā vietā. Pusfinālā Chilli sarkanajam Liepājas korim lielvārdieši zaudēja vairāk kā divas reizes ( 10 324 pret 25 282 balsis), taču pateicoties augstajam žūrijas vērtējumam palika finālā un liepājnieki devās mājup.

Par Daugavpils kori gan šaubas nerodas. Viņi bijuši līderi VISU šova laiku un vieni paši nopelnījuši šova rīkotājiem ap 100 000 Ls ( 296 984 balsis).

Varbūt tomēr turpmāk šovu veidotājiem vajadzētu vairāk ņemt vērā skatītāju balsojumu, tad arī fināla ciņa būtu spraigāka.


Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [131] ››
___ 16.12.2008 17:56
vispaar ir taa..ja patiik, tad balso_un nav te sakara ar regioniem_tad jau arii Vidzeme vareeja pacensties..
;)

vnk Olga bija paaraak uzspeeleeta..dziedaaja, protams, vinji labi.

un kaa veel dazhi saka-Latgalee valda nabadziiba-nu tad jau vinji vien nevareeja taa sabalsot.
ar iznaakumu ir jaasamierinaas un, manupraat, lai ari cik Daugavpils kori peela, labaakie uzvareeja.un tas ir pieraadiits!:) prieks par Ati, tieshaam malacis.:)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss