ŠLESERES šķībā dziedāšana dara savu

Šovakar šovā "Dziedi ar zvaigzni" cīņu par titulu "Zelta pāris" un galveno balvu turpināja atlikušie pieci pāri.

ŠLESERES šķībā dziedāšana dara savu
Komentāri[51] Bilžu galerija[5] 14.10.2007 21:42

Šis bija  jau septītais "Dziedi ar zvaigzni", kuru nācās pamest politiķei Inesei Šleserei un Normudam Rutulim.

Žūrijas sastāvā šoreiz redzējām komponistu Juri Karlsonu, Mūzikas akadēmijas profesori Anitu Garanču, producenti Leonardu Ķesteri un TV spēles “Gribi būt miljonārs” vadītāju Ģirtu Līci.

Rezultāti:

Psihoterapeite Aina Poiša un Māris Sloka – 36 punkti

Žūrijas viedoklis: Šo dziesmu Ainai ieteikusi dziedāt Marija Naumova. Čigānu romance Ainai ļoti piestāv. Balss tembrs atbilstošs. Žūrijas locekļi vēlētos, lai arī Māris būtu tik pat aktīvs, cik Aina.

Šefpavārs Mārtiņš Rītiņš un operdziedātāja Evija Martinsone – 35 punkti

Žūrijas viedoklis: Evija ir satriecoša, bet Mārtiņš mākslinieks visās jomās. Tādi kā viņš - mūsu tautai dzimstot reti. Mārtiņš esot ļoti mākslinieciska dvēsele. No viņiem nāk pozitīvs strāvojums. Mārtiņa dziedāšana attīstās, taču šoreiz nebija tik spoži. Mārtiņam daudz vairāk laika būtu jāvelta mēģinājumiem, nevis tikai ceļošanai.

Digitālās televīzijas VIASAT vadītājs Latvijā Raivo Rosts un Elīna Fūrmane – 35 punkti

 

Žūrijas viedoklis: Sekss bija, bet bumbas ne! Bet varbūt sekss bija aizmugurē – dejotāju izpildījuma?!? Šis priekšnesums žurijai patika labāk nekā iepriekšējais. Viņi vokāli esot līdzvērtīgi. Taču žūrijai šķiet, ka pārim pienācis laiks ko pamainīt. Pārāk vienveidīgi. Šova seksīgākā pāra imidžs jāmaina!  

 

Motosportists Jānis Vinters un Liene Šomase – 33 punkti

Žurijas viedoklis: Pārim laba stila izjūta. Lai nodziedātu šo dziesmu ir jābūt apveltītam ar labām vokālām dotībām. Jānis veiksmīgi ar šo uzdevumu tika galā. Malacis! Šis pāris vienmēr pārsteidz ar ko jaunu. Lai gan iepriekšējās nedēļas dziesma, piemēram, Karlsona kungam patikusi labāk.

Politiķe Inese Šlesere un Normuds Rutulis – 30 punkti

 

Žūrijas viedoklis: Balss ir tas, kas vistuvāk dvēselei. Tomēr pārim nepiemērota dziesma. Izvēloties šo dziesmu arī jābūt labām vokālajām dotībām, diemžēl pāris netika galā ar uzdevumu. Nevajadzētu tomēr tik šķībi dziedāt. Nekas nav tik labs, lai nebūtu vēl divreiz labāks. Pārāk salds tēls, prasās kas skarbāks.

 

 

 

 

 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [51] ››
kangarz 20.10.2007 13:07
tik šķībs vakars nebija redzēts... pilnīgi visi nodziedāja šķībi un es nesaoprotu, par ko viņiem liek 9 un 8 un pat 10... tur tomeer iet konkurs uz naudu... šis ir raidijums pensionāriem..

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss