ŠLESERE dziedās par meiteni, kura nogurusi no nodevības

TV3 šova Dziedi ar Zvaigzni dalībnieki ik svētdienu nāk klajā ar rūpīgi pārdomātiem priekšnesumiem un meklē veidu, kā patiesi sagādāt jaukus mirkļus šova skatītājiem. Arī 7.oktobra šovam dalībnieki gatavojas ar īpašu centību, jo vairs tikai seši pāri turpina cīņu par Zelta pāra titulu. Sekojiet TV3 šova Dziedi ar Zvaigzni tiešraidei 7.oktobrī 19:50 TV3!

ŠLESERE dziedās par meiteni, kura nogurusi no nodevības
Komentāri[9] 03.10.2007 18:32

Aina Poiša un Māris Sloka ar savu nākamo dziesmu vēlas atdzīvināt un atcerēties mūsu tautas tradīcijas, kā arī atcerēties savas saknes - Aina ir īstena kurzemniece un Māra vecāmāte ir lībiete.

Inese Šlesere un Normunds Rutulis ir sasparojušies un jau tagad skaidri zina, kādu dziesmu izpildīs, kādā tonalitātē tā būs un arī to, ko vēlas ar to teikt skatītājiem. Stāsts būs par meiteni, kura nogurusi no nodevības, bet viņas mīlestība ir tik liela, ka, ieskatoties savam izredzētajam acīs, viņa ir gatava piedot visas pārestības. Cik romantisks stāsts..

Evija Martinsone un Mārtiņš Rītiņš iepriekšējā reizē izlīdzējās ar Alpīnisma federācijas palīdzību, bet šoreiz tiek iesaistīta Skotu apvienība Latvijā.

Igo un Dace Dēneva šonedēļ uzstāsies ar dziesmu no kinofilmas, kas visiem labi zināma un atmiņā paliekoša. D.Dēneva gan atzīst, ka šīsnedēļas uzstāšanās liek viņai lielu pienākumu, jo to izpildījusi pati Laima Vaikule. Kāds preses izdevums pat ir atzīmējis, ka D.Dēnevas balss nedaudz līdzinoties L.Vaikules balsij. Vai svētdien viņi spēs parādīt priekšnesumu, kurš arī visiem paliks atmiņā?

Ella un Raivo Rosts nekādi nevarēja vienoties par dziesmas izvēli svētdienas pārraidei. Ella atzinās, ka ir iestājusies radošā krīze un pagājušajā naktī viņa nevarēja aizmigt līdz 4 rītā, domājot par to, kādu dziesmu izvēlēties. Bet izvēle ir veikta – pirmo reizi šovā skanēs dziesma no krievu estrādes repertuāra un tā tiks izpildīta oriģinālvalodā. Vai šādi Ella un R.Rosts centīsies iekarot vēl lielāku skatītāju mīlestību?

Liene Šomase un Jānis Vinters ir pāris, kuru ik pa laikam piemeklē kāda fiziska ķibele. Zināms, ka J.Vinters šova sākumā guva nopietnu traumu – salauza kāju. Šī iemesla dēļ viņam nācās uz laiku atlikt sporta nodarbības, kas deva viņam iespēju aktīvāk gatavoties priekšnesumiem. Bet šonedēļ negadījums notika L.Šomasi. Viņa uz mēģinājumu ieradās satinusies šallē - izrādās, ka viņa apsaldējusi kakla muskuli un ar grūtībām spēja pakustināt galvu. Neskatoties uz to, šonedēļ duets gatavo priekšnesumu cītīgi, jo šovā palikušo pāru vidū ir sākusies īsta cīņa.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [9] ››
Elwa 07.10.2007 03:20
..nabaga šlesere ;P

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV