Rutulis un Šlesere centīsies skatītājus aizvest pāri okeānam

2.septembrī notika pirmais TV3 šova Dziedi ar Zvaigzni raidījums, kas vienlaikus bija arī TV3 jaunās rudens sezonas atklāšanas pasākums. Pirmajā svētku raidījumā neviens no pāriem netika izbalsots, bet jau 9.septembrī kāds no pāriem šovu pametīs. Kurš no visiem tas būs? Sekojiet aizraujošajam dziesmu šovam Dziedi ar Zvaigzni ik svētdienu 19:50 tiešraidēs TV3!

Rutulis un Šlesere centīsies skatītājus aizvest pāri okeānam
Komentāri[17] 05.09.2007 18:09

Pirmā svētku raidījuma ietvaros katrs no pāriem uzstājās ar priekšnesumu, ko iepriekš tika rūpīgi gatavojuši, bet neviens netika pakļauts skarbam žūrijas vērtējumam. Kā liecina TNS Latvia dati, pirmo dziesmu šovu Dziedi ar Zvaigzni 2.septembrī laika periodā 19:50 - 22:30  redzēja 33,1%  Latvijas televīziju skatītāju, kas ir aptuveni 731 700 cilvēku.

Jau 9.septembra raidījumā solās sākties īsta cīņa par Zelta pāra titulu. Svētdien pāri tiks nodoti gan žūrijas, gan skatītāju vērtējumam un šoreiz žūrija neskoposies kritikas, ja tāda būs vietā. Pašlaik ir iespēja ielūkoties, kā dziedošie zvaigžņu pāri gatavojas svētdienas uznācieniem.

Evija Martinsone un Mārtiņš Rītiņš

Jau no pirmā raidījuma pāris pēc žūrijas vērtējuma izvirzījies līderu pozīcijās. Mārtiņš Rītiņš un Evija Martinsone bija pazīstami jau pirms šova un tā bija neliela M.Rītiņa kaprīze dziedāt duetā ar operdziedātāju, ko raidījuma producenti ņēma vērā. Šajā svētdienā tiks dziedāts par patiesām latvju tautas vērtībām.

Jānis Vinters un Liene Šomase

Dueta radiniekiem un draugiem ļoti patika Jāņa Vintera uzstāšanās – tika slavēta dziesmas izvēle un romantikas arī neesot trūcis. J.Vintera tēvs bijis pārsteigts par to, ka dēls varot noturēt tik zemu toni. Pārsteigums bijis J.Vintera noslēpums - lauzta kāja, kuru pamanīja tikai zinātāji.

J.Vinteram un L.Šomasei izveidojies lielisks kontakts un J.Vinters paspējis iepazīties ar partneres mammu, kā arī J.Vintera bērni palīdzējuši viņiem iedziedāties pirms šova tiešraides. L.Šomases vecāki tiešraides laikā, pozitīvo emociju dēļ, esot raudājuši un pašlaik nevarot sagaidīt nākamo tiešraidi.

Dace Dēnava un Igo

Ja iepriekšējā pārraidē pāris startēja ar klasisku, ieturētu skaņdarbu latviešu estrādes labākajās tradīcijās, tad šoreiz dzirdēsiet viņus pilnīgi atšķirīgā ampluā. Pašlaik tiek atklāts, ka tiks dziedāta dziesma no pagātnes, bet jaunā skanējumā.

Anna Šteina un Guntis Veits svētdienas dziedāšanai gatavojas īpaši rūpīgi, jo ir vēlēšanās uzstāties labāk. G.Veitam šķiet, ka pirmā raidījuma zemais novērtējums ir pat labi, jo zemāk jau vairs nevar krist, bet ir iespēja tikt tikai augstāk. 

Normunds Rutulis un Inese Šlesere centīsies skatītājus aizvest pāri okeānam un sajust dziesmas burvību.

Andris Bērziņš un Jolanta Gulbe šoreiz centīsies parādīt A.Bērziņa vokālu, cik labi vien spēs.

Māris Sloka un Aina Poiša pēc raidījuma sajūtas labākas nekā bija cerējuši. Tuvinieki teikuši, ka M.Slokam vajadzētu būt atraktīvākam. Lai uzsistu asumiņu, nākamajā reizē dzirdēsiet ko no Jamaikas ritmiem.

Raivo Rosts un Ella šoreiz sola visa priekšnesuma laikā saglabāt intrigu – būs vai nebūs visu gaidītais skūpsts... 

Šovs ar himnu

Visos Dziedi ar Zvaigzni raidījumos būs dzirdams Kristaps Krievkalns ar savu grupu, kurš rūpēsies par oriģinālu, vēl nedzirdētu dziesmu muzikālo interpretāciju. Tāpat skatītājiem būs iespēja dzirdēt oriģinālu tekstu atdzejojumu – labi zināmu pasaules slavenu hītu tulkojumus, par ko rūpējas Madara Celma. Būs iespēja novērtēt ne vien dziesmu, bet arī horeogrāfiju un priekšnesumu kopumā. Kā arī, speciāli šovam tika sacerēta raidījuma himna, kura būs dzirdama visās pārraidēs. Interesanta informācija atrodama arī šova mājas lapā www.dziediarzvaigzni.lv.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [17] ››
trakais bomis` 03.10.2007 00:11
shovs ir riktiigi labs !!! :p

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV