Samanta Tīna dziedās Itālijā

Jau šonedēļ dziedātāja Samanta Tīna dosies uz Itāliju, kur piedalīsies starptautiskā TV dziesmu konkursā "Canzoni dal Mondo".

Samanta Tīna dziedās Itālijā
Komentāri[29] Bilžu galerija[1] 18.07.2011 13:56

Konkurss norisinās jau sesto reizi un līdz šim tajā laurus plūkuši Spānijas, Lietuvas, Krievijas, Kipras un Maltas dziedātāji. Šī būs pirmā reize, kad šajā konkursā piedalīsies Latvija.

 "Esmu nedaudz satraukusies, jo esmu pirmā, kas turp dodas - šādā situācijā vienmēr ir "lielais nezināmais" par to, kā viss notiks. Esmu droša, ka nodziedāšu lieliski", saka Samanta.

Dalībai konkursā Samanta Tīna ir sagatavojusi Laras Fabiānas kompozīciju "Je’Taime" franču valodā.

Aizvadītās nedēļas nogalē Samanta Tīna ar lielkoncertu Tukuma pilsētas svētkos noslēdza savu pusgadu ilgušo Vislatvijas turneju programmai "Auga, auga Rūžeņa", bet jau pavisam drīz - oktobrī ir gaidāma pirmizrāde viņas jaunajai šovprogrammai, kas būs pārsteidzoši šokējoša. "Kas tāds Latvijas skatītājiem vēl nav ticis piedāvāts", ar lepnumu saka dziedātāja, piebilstot, ka pirms tam vēl jāpaspēj sagatavoties jaunajam TV3 šovam, kurā līdzās citiem Latvijas dziedātājiem piedalīsies arī Samanta.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [29] ››
Riža Tīna melo! 05.08.2011 02:55
Samanta Tīna uz aizdauzījās uz Itāliju JŪLIJĀ - it kā piedalīties Starptautiskā TV dziesmu konkursā "Canzoni dal Mondo", atgriežoties Latvijā paziņoja, ka tajā konkursā it kā ir UZVARĒJUSI, bet konkurss patiesībā NOTIKS 17. un 18.augustā!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss