Samantu Tīnu draugs jubilejā sveic telefoniski

Aizvadītajā nedēļā tuvāko draugu un radu lokā klubā «Kaļķu vārti» savu 22. dzimšanas dienu svinēja šova «O!Kartes akadēmija» uzvarētāja Samanta Tīna.

Samantu Tīnu draugs jubilejā sveic telefoniski
Komentāri[2] 15.04.2011 08:00

Uz ballīti bija aicināti tikai dziedātājas paši tuvākie cilvēki un tie, kurus gaviļniece gribēja redzēt savā tuvumā. Diemžēl svinībās nevarēja ierasties viņas draugs, grupas «Stomp» mūziķis Džons Savickis, kurš mīļoto sveica pa tālruni.

Dziedās ar Džeksoni

Pēdējā laika muzikālās aktivitātes Samantai Tīnai saistās ar uzvaru mūziķu konkursā Moldovā, videoklipa filmēšanu dziesmai «Everybody Loves», kā arī dalību festivāla «Jaunais vilnis» atlasē. Par to, ka «vilnī» tikt nav izdevies, Samanta īpaši neskumst – ja viņai būtu jāpārstāv Latvija «Jaunajā vilnī», dziedātāja nevarētu piedalīties festivālā Gruzijā, kur uz skatuves kāps arī tādas slavenības kā Dženeta Džeksone un Deivids Guetta. Gaidāms arī kāds kopējs projekts ar draugu Džonu Savicki tepat Latvijā, par ko gan pagaidām vēl netiek izpausts.

Uz Angliju nepārcelsies

Pēc uzvaras «O!Kartes akadēmijā» Samanta skolojās Londonā. «Mana dzīve mainās ik pēc trim mēnešiem: «O!Kartes akadēmija» ilga trīs mēnešus, kuros iemācījos sadzīvot ar skarbo šovbiznesu, «O!Kartes» tūres mēnešos pagājušajā vasarā to iepazinu pavisam no citas puses, savukārt Londonā daudz strādāju ar vokālo izaugsmi un sadraudzējos ar kursabiedriem tik ļoti, ka iemaldījās doma – varbūt palikt. Bet Anglija nav priekš manis, lai gan vasarā atkal tur atgriezīšos, bet kā kāda angļu repera videoklipa galvenās lomas atveidotāja,» klāstīja Tīna.

Ģimenei laika mazāk

Samanta ir neapmierināta ar dažviet rakstīto, ka Latvijā viņai esot par šauru: «Es ar lepnumu pārstāvu Latviju dažādos konkursos un dzīvoju ar devīzi: «Izcīni vienā mazā vietiņā kaut ko ievērības cienīgu un tad domā par ko plašāku».» Dziedātāja gan neslēpa, ka Latvijas estrādē sevi neredz, jo neesot no tām, ko var klausīties stundām ilgi, tāpēc skats nākotnē veras uz plašās Amerikas iekarošanu. «Latvijas estrādi labāk uzticu saviem «O!Kartes» kolēģiem Nikolajam Puzikovam un Evijai Slokai. Novēlu viņiem visu to labāko, jo jācīnās ar zobiem, ragiem un nagiem.» Samantas vienīgā sāpe, ka ģimenei un tuvākajiem cilvēkiem atvēlamā laika paliek arvien mazāk. Uz dzimto Tukumu viņa aizbraucot tikai pa retam, jo Rīgu nu jau uzskata par savām mājām.

PAŠAS DARINĀTS

Svinību viesus Samanta Tīna sagaidīja pašas dizainētā tērpā. Sadarbība ar citiem dizaineriem izjukusi pēc mācībām Londonā, jo mainījušās dziedātājas domas par to, kā sevi pasniegt uz skatuves.

VECĀKI LEPOJAS

Samantas Tīnas mamma Irēna pirms neilga laika savu popularitāti guvušo meitu uzaicināja uz savu darbavietu – Tukuma 3. vidusskolu, kur 5. klases skolēniem bija iespēja saņemt autogrāfus un noklausīties dziesmas «dzīvajā». Tēvs Igors, kurš agrāk strādāja apsardzes firmā Tukumā, tagad pārcēlies uz Rīgu un strādā līdzīgā darbā.

GANDARĪTS UZSPĒLĒT BALLĪTĒ

«Akadēmists» Ivars Galiņš ar savu grupu «Laikā pirms» bija viens no Samantas uzaicinātajiem mūziķiem. Viņš kolēģei novēlēja tādu pašu dzīves un darba spar, kā līdz šim, kā arī – lai panākumi uz augšu virzās ģeometriskā progresijā.

Ivara Galiņa izpildītais popūrijs atraisīja maisam galu, un dejas varēja sākties. Kā pirmais izdancināt Samantu Tīnu steidzās viens no «O!Kartes akadēmijas» dalībniekiem Mārtiņš Grunte.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
DEpotatos 15.04.2011 19:25
............pamatīgs CV ,īsts darba rūķis , gan jau būs arī šovi un pārpildīti stadioni , pasaules koncerttūres , bet nu pagaidam jāvāc diplomi un vietas konkursos un konkursiņos , kas galā dos , ko?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss