SAMANTA izšķīrusies no Džona

"Saka, ka katram cilvēkam, kas ienāk tavā dzīvē ir sava nozīme. Jā, piekrītu, tikai dažus vēl joprojām neesmu sapratusi, kāda velna pēc!!!" trešdien tviterī rakstīja LNT talantu šova "O!Kartes akadēmija" uzvarētāja Samanta Tīna.

SAMANTA izšķīrusies no Džona
Komentāri[16] 19.05.2011 08:00

"Abi esam spēcīgas personības ar lielām ambīcijām un plāniem. Neviens no mums abiem nav gatavs ziedoties attiecību dēļ. Ar Džonu šķīrāmies asarām acīs," seko vēl viens ieraksts tviterī, kuru izdarījusi Samanta Tīna.

Abu attiecības sākās aizvadītā gada februārī, kad pie „O!Kartes Akadēmijas” jauniešiem ciemojās pasaules ritma grupa, viens no slavenākajiem skatuves šoviem pasaulē „Stomp”.

Kamēr dalībnieki tērzēja ar grupas dalībniekiem, viens no „ Stomp” sastāva puišiem izrādīja pastiprinātu uzmanību Samantai Poļakovai. Arī Samanta toreiz neslēpa, ka viņai Džons esot iepaticies.

Šova telpās tika uzrīkots īpašs randiņš. Septembrī Džons Savicka atgriezās Rīgā, lai satiktu Samantu.

"Samanta man uzreiz iepatikās, jo viņa ir mans tips - meitene ar individuālu ārieni. Viņa ir ļoti skaista, seksīga sieviete ar spēcīgu balsi. Atceros, kad šķiroties saskūpstījāmies, mēs sasitāmies pierēm, jo abi bijām ļoti uztraukušies," atminas Džons.

Samanta pieļauj, ka nākotnē spētu dibināt ģimeni arī ārpus Latvijas. "Es nezinu, vai tas būtu vienkārši, taču es noteikti nebaidītos to darīt. Arī Amerikā es nepazustu. Šobrīd jūtos dzīvojam uz ielas, kustīgas platformas un domāju, ka sākumā man jānostabilizējas šeit, lai saprastu, kurp vēlos doties tālāk," aizvadītā gada septembrī PDz teica Samanta.

"Viņa ļoti skums pēc manis. Protams, es pēc viņas arī. Ļoti ..." piebilda Džons.

Daudz dzirdēts, lasīts par attiecībām, ka izjūk, jo attālums ir šķērslis.Tā notika arī šoreiz!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [16] ››
riiga 23.05.2011 13:20
jēēēēēēēēēēēēē babyyyyyyyyyyyyyy, beidzot tak šikākais Latvijas zaķis ir pieejams ))))))

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss