Sipeniece vadījusi vairākus pasākumus Ventspilī; Sola vairāk to nedarīt

Televīzijas raidījumu un pasākumu vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare, ignorējot oligarhus, nolēmusi atteikties no 9. jūlijā gaidāmo Ventspils Jūras svētku vadīšanas.

Sipeniece vadījusi vairākus pasākumus Ventspilī; Sola vairāk to nedarīt
Komentāri[13] 08.06.2011 23:02
Viņa atzina, ka lēmums saistīts ar pēdējā laikā valstī notikušajām norisēm un līdz ar to arī trešdienas vakarā gaidāmo kampaņu "Oligarhu kapusvētki".

"Kampaņas mērķis nav kādu mutiski nogalināt vai iznīcināt, bet gan rosināt uz rīcību. Gandijam bija nevardarbīga metode ignorēt angļu impēriju, tā arī mēs varam ignorēt jebkādu oligarhu darbību," savu soli izskaidroja aktīviste.

Vienlaikus gan viņa uzsvēra: "Man nekas nav pret ventspilniekiem, tieši otrādi – pret viņiem izjūtu dziļas simpātijas. Ventspilnieki nav vainīgi, ka viņu pilsētas vadītājs ir neglābjami sabojājis savu vārdu."

Tāpat Sipeniece-Gavare norādīja, ka atteikties vadīt pasākumu nav dižs varoņdarbs, bet gan simbolisks žests. „Es nevēlos atrasties uz vienas skatuves ar cilvēku, kas pārdevis manu valsti, iespējams, pārdevis manu bērnu nākotni,” viņa sacīja.  

Tikmēr Ventspils pašvaldība par Sipenieces-Gavares atteikšanos vadīt Jūras svētkus ir neizpratnē. Ventspils domes pārstāvji pieļāva, ka pasākumu vadītājas rīcība skaidrojama ar portālā "ir.lv" publicēto izteikumu, ka "tautas akcijas organizatori ierosinās sabiedrībā sākt kultivēt "nesadarbošanās principus" – nesadarbošanās ar koruptīvo sistēmu, ar oligarhiem, ar viņu reklāmas kampaņām".

Tomēr Ventspils pašvaldība ir neizpratnē par to, kā svētku vadīšana vienā no lielākajām Latvijas pilsētām, ko Sipeniece-Gavare jau vairākkārt ir darījusi, ir saistīta ar koruptīvām sistēmām, oligarhiem un reklāmas kampaņām.

"Jūras svētki Ventspilī ir ikgadējs pasākums, kas jau kopš pagājušā gadsimta 90. gadu vidus notiek jūlija otrajā nedēļas nogalē neatkarīgi no politiskās sistēmas valstī, valsts prezidenta (ne)aizvainotības pakāpes un tā, vai ir vai nav gaidāmas vēlēšanas. Jūras svētku pasākumi ik gadu priecē ne tikai ventspilniekus, bet arī vairākus desmitus tūkstošus pilsētas viesu. Tāpat neizpratni raisa netiešs norādījums, ka Ventspils pilsētas pašvaldība un tās struktūrvienības, kam saskaņā ar socioloģiskā pētījuma datiem uzticas 94% Ventspils iedzīvotāju, esot koruptīva sistēma. Pašvaldība darbojas Latvijas Republikas likumu ietvaros, un tās darbības likumību ik gadu pārbauda zvērināti revidenti, Valsts kontrole un citas valsts institūcijas," paziņoja Ventspils domes izpilddirektors Aldis Ābele.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [13] ››
Inga 09.06.2011 12:36
Nabadzīte, kā Tu vēl vari Rīgā gaisu paelpot kopā ar "saviem" Oligarhiem

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss