Valters KRAUZE pamet SIPENIECI un darbu Star FM

Baibai Sipeniecei-Gavarei Zoopastas rītos pievienojas jauni kolēģi!

Valters KRAUZE pamet SIPENIECI un darbu Star FM
Komentāri[18] Bilžu galerija[4] 03.03.2011 14:51

Kārlis Anitēns un Jānis Vaišļa radio Star FM raidījuma Zoopasta vadītājai Baibai Sipeniecei-Gavarei 7.martā būs gluži kā Sieviešu dienas dāvanas! Jo, sākot ar pirmdienu, abi būs jaunie B.Sipenieces-Gavares kolēģi, kuri ik rītu uzlabos omu ne tikai raidījuma vadītājai, bet – pats galvenais, radio klausītājiem! Līdz ar jaunajiem vadītājiem būs jaunas vēsmas arī Zoopastas programmā! Klausieties Zoopastu ar nedzirdēto vadītāju trio jau no 7.marta rīta!

 

Jaunumi arī pašā programmā

Līdz ar vadītāju maiņu, uzlabojumi būs arī pašā Zoopastas programmā. Līdz šim plaši atspoguļotos ārzemju brīnumainos notikumus iecerēts apspriest no Latvijas skatu punkta – kā tie ietekmē mūs?! Zoopasta kļūs vēl rosīgāka un dzīvāka, lai rītos no 6:00 līdz 11:00 klausītāji varētu labi atmosties, sagatavoties dienas gaitām, kopā brokastotu, dotos uz darbu un, protams, tiktu galā ar pēcpusdienas un vakara plāniem. Programma kļūs interatīvāka, biežāk vaicājot pēc klausītāju viedokļiem un padomiem. Tā kā visi, kam ir ko teikt, turiet tālruņa klausuli pa tvērienam!

 

Patīkamais satraukums

Jaunais Zoopastas vadītājs Kārlis Anitēns atklāj, ar kādām noskaņām gaida jaunos pienākumus: ”Trīs gadus pildot Zoopastas redaktora un režisora funkcijas, esmu iepazinis mūsu klausītājus, tādēļ pāraugšana par vadītāju ir gan likumsakarīga, gan organiska. Ar Baibu saprotamies teju vai no pusvārda, Jāni paspēšu iepazīt, no mikrofona es nebaidos, jo savulaik esmu vadījis raidījumu Latvijas Radio, kas bija lieliska skola. Protams, kā pirms katra starta sportā vai priekškara atvēršanās izrādē, ir satraukums un tas ir labi, jo ja tāda nav, tad nekas arī nesanāks. Būs labi, es zinu!”

 

Kopā labi pavadījām laiku

Valters Krauze par pavadīto laiku radio Star FM ēterā saka: „Jāsaka, ka tagad atceroties, pat esmu pārsteigts, cik forši bija šie pieci gadi Star FM! Zoopastas mazā komanda – cilvēki, ar ko ikdienā strādāju kopā - bija tas, kas man ļoti patika un motivēja, un arī tas, ka katru dienu bija iespēja dzirdēt klausītāju un ar viņu komunicēt. Tomēr disciplīna piecu gadu garumā mani kā radošu cilvēku ir mazliet nogurdinājusi. Beidzot gribas izgulēties un mierīgi izdomāt, ko darīšu tālāk. Vasarai plāns jau ir gatavs un tālāk skatīšos, ko gribas darīt un kam būšu noderīgs.”

 

Savukārt Ilvars Jansons, kurš bijis dzirdams radio Star FM veselus septiņus gadus, turpmāk vairāk pievērsīsies savai sirdslietai – mūzikai. Tapuši jau pirmie skaņdarbi, kas ļoti iespējams, savu vietu atradīs arī radio Star FM ēterā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [18] ››
lacrosse23 04.03.2011 19:15
valters bija loti interesants :D vairs neklausisos to radio :(

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss