Pianistu Vestardu Šimku sponsorējis oligarhs

Pianists Vestards Šimkus apstiprinājis savu dalību pasākumā "Oligarhu kapusvētki", kas plānoti 8.jūnijā plkst.19 uz AB dambja Rīgā.

Pianistu Vestardu Šimku sponsorējis oligarhs
Komentāri[26] 07.06.2011 08:00

Taču izrādās, ka pianista Vestarda Šimkusa skapī paslēpts "skeletiņš".

Pianists protestēs pret cilvēku, kurš savulaik viņu atbalstījis finansiāli.

Es tomēr šitos cilvēkus nesaprotu.Tad, kad Šimkus naudu no Šķēles ņēma studijām, tad runas par oligarhiem, kas tautu apzog neskanēja," tviterī raksta pazīstamais polittehnologs Jurģis Liepnieks.

"Oligarhu kapusvētki" ir aicinājums sabiedrībai kļūt spēcīgākai un aktīvākai un sākt ietekmēt politiskos procesus valstī, lai nākamajās vēlēšanās oligarhi atkal nevarētu ielikt Saeimā sev vēlamus deputātus, kuri pārstāv oligarhu, nevis tautas intereses. Organizatori piedāvās pasākuma apmeklētājiem vairākus risinājumus, kā tauta, mediji un reklāmas industrijas cilvēki var ietekmēt nākamo vēlēšanu rezultātus.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [26] ››
zināšanai 08.06.2011 10:33
Putnis vaino Ēlerti Lietussargu revolūcijas apturēšanā

Tā dēvētās Lietussargu revolūcijas laikā bija iespēja panākt, ka Valsts prezidents Valdis Zatlers atlaiž Saeimu, vai vismaz piespiest politiķus vairāk domāt par valsti, taču vienas no pasākuma iniciatorēm toreizējās laikraksta Diena galvenās redaktores Sarmītes Ēlertes (Vienotība), kura nu iesaistījusies politikā, slepenas vienošanās dēļ ar toreizējo premjeru Ivaru Godmani (LPP/LC) procesi apturēti un cilvēku aktivizēšana pārtraukta.

To laikraksta Diena pielikumam SestDiena atzinis toreizējais Sabiedrības par atklātību Delna vadītājs Roberts Putnis, kurš pēcāk pameta organizācijas vadību un nu dzīvo un strādā Vācijā.

Viņaprāt, bez Ēlertes, kā arī žurnālista Jāņa Dombura un Delnas, uz kuras pleciem gūlies praktiskais organizatoriskais darbs, Lietussargu revolūcija nebūtu notikusi.

Taču Putnis arī norāda - toreiz bijusi iespēja panākt, ka Valsts prezidents atlaiž Saeimu, vai vismaz piespiest politiķus vairāk domāt par valsti. Taču Ēlerte un toreizējais premjers Ivars Godmanis (LPP/LC) esot panākuši slepenu vienošanos, ka procesi tiks apturēti, bet cilvēku celšana kājās un iesaistīšana pārtraukta.

"Man grūti pateikt, kādēļ tā notika. Lielam cilvēkam ir liela ēna. Lietussargu revolūcijas sakarā nedaudz jūtos izmantots. Mans viedoklis un idejas nevienu neinteresēja, tika pieņemti lēmumi, ne ar vienu tos neapspriežot, un bija bezspēcības sajūta, jo sapratu, ka nekad nevarēšu saaicināt tik daudz cilvēku, cik var viņa. Un plaisa starp skatuvi un tautu bija baismīga," atzinis Putnis, kurš īsi pēc tam pameta Delnas vadītāja krēslu un arī Latviju.

Ēlerte gan paudusi pārsteigumu par Putņa teikto, lai gan apstiprinājusi, ka patiešām bijusi viena no galvenajām Lietussargu revolūcijas organizētājām, savukārt Delna mītiņa laikā nodrošinājusi kārtību. "Bija vajadzīga oficiāla organizācija, kas pasākumu varētu pieteikt, un izvēlējos Delnu," skaidrojusi Ēlerte.

Tomēr viņa kategoriski noliegusi, ka būtu slēgusi slepenas vienošanās ar Godmani. "Tās ir pilnīgas muļķības," teikusi Ēlerte, piebilstot, ka neatceras, ka Putnis jelkad būtu nācis ar idejām. "Viņa problēma bija tajā, ka viņš ir labas gribas cilvēks, bet ne pārāk labs menedžeris. Cilvēks kaut ko sadomājas un staigā ar rūgtumu sirdī," klāstījusi Ēlerte.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss