ZELTIŅA iepazīšanās portālā meklē bagātu ārzemnieku

Gada nogalē ar PDz sazinājies kāds Nīderlandes pilsonis, vārdā Pīters, kas vēlējās pastāstīt par savu saraksti ar populāro latviešu aktrisi Agnesi Zeltiņu.

ZELTIŅA iepazīšanās portālā meklē bagātu ārzemnieku
Komentāri[74] 06.01.2011 08:00

Nīderlandietis Pīters pastāstīja, ka simpātisko gaišmati noskatījis interneta portālā Tau2.com, kur reģistrējies, lai atrastu dzīvesdraudzeni.

Profils viņam šķitis ticami izveidots, jo tajā ievietotas labas kvalitātes bildes, arī apraksts atbilstot īstenībai.

Pīteru samulsinājusi vien piebilde, ka aktrise meklējot brīvu un turīgu vīrieti. "Es aizrakstīju viņai vēstuli, kurā jautāju - vai tad vissvarīgākais ir vīrieša bagātība? Vai nav būtiski, lai vīrietis būtu labs un uzticams draugs," sašutis bija nīderlandietis.

Uz viņa vēstuli sieviete atbildējusi:"Un kāpēc gan ne?" Bet tās pašas dienas vakarā šo piebildi no sava profila izņēmusi.

Pīteram neesot bijis šaubu, ka viņš sarakstījies ar īsto aktrisi, nevis viltvārdi, jo iepazīšanās portāls Tau2.com esot paredzēts nopietniem cilvēkiem un arī reģistrēties tajā nemaz tik vienkārši nevarot.

PDz sazinājās ar Agnesi janvāra sākumā, lai pastāstītu par Pītera vēstuli un uzzinātu, vai minētais profils patiešām pieder aktrisei.

Agnese Zeltiņa izklausījās samulsusi un atbildēja:"Tas ir ļoti interesanti! Vai šis vīrietis rakstīja angliski? Esmu nepatīkami pārsteigta, un tagad man būs, par ko padomāt. Nekad neesmu izmantojusi internetu iepazīšanās nolūkos. Man nav tādas vajadzības."

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [74] ››
latvju slampā..m 11.01.2011 03:46
pēc balsojumiem un koentārie skaidrs, ka lielākā daļa vipu lasītāju ir sievietes, pie tam latvietes. Palasiet, kā šīs dedzīgi aizstāv to m..cīgo domāšanu. Nu džeki, ko lai jums iesaku - krāpiet tās s..da latvju meičas, jo tapat jau viņas 99% ir m......

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss