Ukraina paziņo, ka Krievija falsificējusi balsojumu rezultātus Eirovīzijā

Ukrainas pārstāvji izplatījuši skandalozu informāciju saistībā ar "Eirovīziju" un notikušo balsojumu.Skandāls saistīts ar Krievijas pārstāvi Anastasiju Prihodko. Izrādās, Ukraina viņas dziesmu «Mamo» novērtējusi ar nulle punktiem, nevis astoņiem, kā tika parādīts oficiālajās tabulās,

Ukraina paziņo, ka Krievija falsificējusi balsojumu rezultātus Eirovīzijā
Komentāri[30] 19.05.2009 12:55

Ukrainas profesionālā žūrija savai tautietei, kas pārstāvēja Krieviju, neiedeva nevienu punktu. Pārējie skatītāji viņu novērtēja tikai nedaudz augstāk. Divas minūtes pirms laika, kad Ukrainai bija jāpavēsta savs vērtējums, tabulā Ukrainas vērtējums bija pakāpies līdz astoņiem punktiem. Astoņi punkti ir trešais augstākais novērtējums «Eirovīzijā». 

Ukrainas pārstāvji apgalvo, ka par to nevar būt ne runas, jo par Prihodko uzstāšanos kā Krievijas pārstāvi neviens neesot sajūsmā, dzimtenē to drīzāk uzskata kā nodevību.

Ukrainas Pirmā nacionālā kanāla viceprezidents Romāns Nedzelskis stāsta, ka tikko aizsūtīta vēstule uz Eirāzijas Apraides Savienību, lai lūgtu paskaidrojumus par notikušo, jo divas minūtes pirms tiešraides Eirāzijas Apraides Savienība atsūtījusi šos Ukrainai neticamos skaitļus. Tā kā bija palicis tik maz laika, Ukrainas televīzija tos paziņojusi, taču viņi patiešām bijuši šokā. Ja viņi paši būtu veikuši žūrijas un skatītāju balsu skaitīšanu, viņi varētu sekot līdzi balsošanas procesam.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [30] ››
zoja24 22.05.2009 10:05
Kaut kas šausmīgs nevi dziesma. :(

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss