Šovakar notiks Eirovīzijas starptautiskā dziesmu konkursa fināls

Šovakar Krievijā norisināsies Eirovīzijas starptautiskā dziesmu konkursa fināls, kurā tiks noskaidrots šā gada Eirovīzijas konkursa uzvarētājs.

Šovakar notiks Eirovīzijas starptautiskā dziesmu konkursa fināls
Komentāri[13] 16.05.2009 15:02

Lai arī Latvijas pārstāvis Intars Busulis ar savu izpildīto dziesmu "Probka" finālā neiekļuva, Latvijas televīzijas skatītājiem būs iespēja ar īsziņas vai zvanu palīdzību nobalsot par sev tīkamāko dziesmu.

Šovakar par uzvaru Eirovīzijas konkursā cīnīsies pirmā pusfināla uzvarētāji - Malēna Ernmane, kas pārstāvēs Zviedriju, Inga un Anuša no Armēnijas, Hadīza no Turcijas, duets Noa un Mira Avadas no Izraēlas, Johanna no Īslandes, Elena no Rumānijas, grupa "Waldo's People" no Somijas, grupa "Flor-de-lis" no Portugāles, Čiara no Maltas un grupa "Regina" no Bosnijas un Hercegovinas.

Savukārt no Eirovīzijas otrā pusfināla šovakar finālā būs redzami dziedātāji no Horvātijas Igors Cukrovs un Andrea, Norvēģijas pārstāvis Aleksandrs Ribaks, Dānijas pārstāvis Brinks. Azerbaidžānu pārstāvēs Aišela un Arašs, Grieķiju - Sakis Rouvas, Lietuvu - Saša Sons, Moldovu - Nellija Čiobano, Albāniju - Keisija Tola, Ukrainu - Svetlana Loboda un Igauniju - grupa "Urgan Symphony".

Finālā piedalīsies arī tā dēvētās lielā četrinieka valstis - Franciju pārstāvēs Patrīcija Kāsa, Spāniju - "Soraya", Lielbritāniju - Džeida Evena, bet Vāciju - Alekss un Oskars. Finālā piedalīsies arī pagājušā gada Eirovīzijas uzvarētāju valsts Krievija, kuru šogad pārstāvēs Anastasija Prihodko.

Latvijas Televīzijas 1.kanālā skatītājiem no plkst.21.20 būs skatāms raidījums "Latvija, turam īkšķus!", pēc kura sekos finālistu uzstāšanās.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [13] ››
;)))) 16.05.2009 21:47
kaa jums patika Ukraina?? :)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss