Īrijā gatavojas Eirovīzijas finālam. Zaharovu pavada ar vētrainiem aplausiem

Ja tu šobrīd dzīvo vai 20.februārī esi Īrijā, tu vari ietekmēt rezultātu zvanot un balsojot par Kristīnu Zaharovu un Laura Reinika dziesmu "I Wish I Could Pretend".

Īrijā gatavojas Eirovīzijas finālam. Zaharovu pavada ar vētrainiem aplausiem
Komentāri[45] 19.02.2009 17:55

Nepalaid garām šo unikālo iespēju, jo cita tāda gadījuma tik drīz var arī nebūt.

Vai kāds neteica, ka esam vislabākie līdzjutēji pasaulē?

Ja esi Īrijā, skaties RTE kanālā. Šova "Late Late Night Show" tiešraides sākums 21.30 (pēc Īrijas laika) vai 23.30 pēc Latvijas laika!

Internetā tam līdzi var sekot šeit http://www.rte.ie/live/

Tiešraide internetā sāksies ar 5 minūšu nobīdi, tātad 23.35 pēc Latvijas laika.

Latviešu izpildītāji ar dejotājiem un papildus vokālistēm jau šobrīd atrodas Dublinā un piedalās pasākuma mēģinājumos, sniedz intervijas un piedalās radio raidījumos.

Pēc pirmā mēģinājuma skanējuši vētraini režisoru un operatoru aplausi.

Šodien notiek TV studijā notiek ģenerālmēģinājums, kura vēro arī žūrijas pārstāvji.

Rīt Laurim un Kristīnei Dublinā pievienosies arī kompānijas "Mikrofona ieraksti" pārstāvis. Bez Kristīnas, labāko sešiniekā Īrijā ir iekļuvušas sekojošas dziesmas un izpildītāji:

Dziesmas "Flying", kuru izpilda meiteņu projekts M.N.A, "Out Of Control", kuru izpilda Laura-Jayne Hunter, " So What", kuru izpilda Lee Bradshaw , "Amazing", kuru izpilda Johnny Brady un "Et Cetera" kuru izpilda duets Sinead Mulvery & Black Daisy.

Šogad Eirovīzijas lielajā finālā ir plānots ieviest žūrijas balsojumus, tāpēc daudzas valstis jau savos atlases finālos dala žūrijas balsojumu 50/50 ar televīzijas skatītāju balsojumu. Tā tas notiek gan Īrijā, gan arī notiks Latvijā.

Ja Kristīne uzvarēs Īrijas konkursā, tad Latvijas Eirovīzijas atlases koncertos viņa varēs uzstāties vienīgi kā viesis. Taču, ja viņai nebūs lemts uzvarēt Īrijā, viņa turpinās savu dalību Latvijas nacionālajā atlasē duetā ar Anniju Putniņu izpildot Mārtiņa Freimaņa dziesmu " Angel Of Mine".

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [45] ››
Didzis 21.02.2009 01:48
Otra vieta Irijaa!!! Kura vieta butu Latvija?! Tad, jau labi, jo lielaja eirovizija irija butu prieksha Zaharovai (Latvijai)!! Patiesiba shaubos!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss