Eirovīzijas 2009 dalībnieku dziesmu alternatīvais balsojums

No vakardienas LTV mājas lapā www.eirovizija.lv ir iespējams noskatīties visas Eirovīzijas 2009 dalībnieku dziesmu video versijas un piedalīties alternatīvajā balsojumā

Eirovīzijas 2009 dalībnieku dziesmu alternatīvais balsojums
Komentāri[19] 24.04.2009 08:01

No vakardienas, 23. aprīļa, katram interesentam Eirovīzijas mājas lapā www.eirovizija.lv ir iespēja noskatīties un noklausīties visu 42 Eirovīzijas starptautiskā dziesmu konkursa dalībnieku dziesmu video versijas.

 

Papildus tam pirmoreiz kopš iesaistīšanās Eirovīzijas starptautiskajā dziesmu konkursā Latvijas Televīzija aicina piedalīties alternatīvajā balsojumā par Eirovīzijas dziesmu konkursa dziesmām. Visu šīgada dziesmu videoklipi, ieskaitot Latvijas pārstāvja Intara Busuļa dziesmu „Probka”, noskatīšanās režīmā pieejami Eirovīzijas oficiālajā mājas lapā www.eirovizija.lv, un par katru no dziesmām katrs lapas apmeklētājs varēs nobalsot vienu reizi dienā.

 

Balsojums noslēgsies Eirovīzijas starptautiskā fināla dienā - 16. maijā, un LTV1 raidījuma „Latvija, turam īkšķus!” laikā uzzināsim Latvijas interneta lietotāju favorītu.

 

LTV arī atgādina, ka jau šobrīd Eirovīzijas mājas lapā atrodama aktuālākā informācija par Intaru Busuli, viņa dziesmu „Probka”, pavadošo grupu un gatavošanos konkursam.

 

Mājas lapā www.eirovizija.lv tiks publicēta arī mūsu LTV delegācijas dienasgrāmata, jaunākās fotogrāfijas un ziņas no Eirovīzijas starptautiskā dziesmu konkursa. Intars Busulis kopā ar LTV delegāciju uz konkursa norises vietu dosies jau nākamsvētdien, 3. maijā.

 

Savukārt jau no pagājušās nedēļas visu Eirovīzijas starptautiskā dziesmu konkursa dalībnieku dziesmu videoklipu rotācija sākusies arī LTV1 un LTV7 ēterā. Pagaidām vēl nav pieejams Krievijas klips dziesmai „Mamo”, jo tas tiks izplatīts vēlāk: šobrīd skatāma šīs dziesmas videoversija no nacionālās atlases fināla.

 

Eirovīzijas konkursa starptautiskais fināls Maskavā notiks no 12. līdz 16. maijam. Latvijas nacionālās atlases uzvarētājs Intars Busulis tajā piedalīsies, tikai un vienīgi pateicoties sponsoru - „Narvesen” un „Latvijas Krājbankas” sniegtajam atbalstam. Ar dziesmu „Probka” viņš ar trešo kārtas numuru uzstāsies otrajā pusfinālā 14. maijā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [19] ››
jā un 25.04.2009 13:10
Tas, ka te Latvijā pirmajā vietā neko nenozīmē, jo Latvija tāpat nevarēs balsot! He, he!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss