Maestro saniknots:"Neesmu DONAM sarakstījis dziesmu Eirovīzijai"

Presē izskanējušās ziņas par to, ka Latviju šogad Eirovīzijā varētu pārstāvēt dziedātājs Dons ir viena liela preses pīle. To radio PIK 100FM rīta cilvēkiem Simonai Ļetovai un Mainotam Vecvagaram apstiprināja Eirodziesma 2009 projekta vadītāja Iveta Lepeško.

Maestro saniknots:"Neesmu DONAM sarakstījis dziesmu Eirovīzijai"
Komentāri[45] 27.01.2009 14:02

"Pēc šīs melīgās informācijas man piezvanīja Maestro Raimonds Pauls, kurš neslēpa savu sašutumu par minētajām baumām," stāsta Iveta Lepeško.

Izrādās, ka Maestro nemaz neesot domājis rakstīt dziesmu Eirovīzijai un dziedātājam Donam. "Šī informācija neatbilst patiesībai. Arī konkursa sponsori nevarēs ietekmēt gala rezultātus, jo viss ir cilvēku rokās," turpina Lepeško.

Līdz 28. janvārim mūziķiem vēl ir iespēja domāt, vai piedalīties Eirodziesma 2009 pusfinālā. "Pēc šī datuma, tad arī kļūs skaidrs "atkritēju" saraksts."

Atgādināsim, ka Latvijas Televīzija un Ventspils pilsēta vienojušās, ka Olimpiskajā centrā „Ventspils” notiks gan Eirovīzijas nacionālās atlases pusfināls, gan fināls. Piektdien, 27. februārī, risināsies pusfināls, kas noteiks desmit finālistus, kuriem būs jāuzstājas nākamajā vakarā – 28. februārī, kad, savukārt, risināsies fināls. Protams, abu vakaru notikumus tiešraidē atspoguļos LTV1.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [45] ››
laimigaiss 31.01.2009 23:07
eirovīzijā vispār naw jēgas piedalīties..
visi balso par savām kaimiņvalstīm vai tamlīdzigi... dziesmu un tas kvalitāti sen jau tur wairs nevērtē..

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss