Eirovīzijā uzvar Norvēģijas pārstāvis (VIDEO)

Šovakar Krievijā norisinājās Eirovīzijas starptautiskā dziesmu konkursa fināls, kurā tika noskaidrots šā gada Eirovīzijas konkursa uzvarētājs.(FOTOGALERIJA)

Eirovīzijā uzvar Norvēģijas pārstāvis (VIDEO)
Komentāri[83] Bilžu galerija[20] 17.05.2009 00:50

Par to kļuva Norvēģijas  pārstāvis Aleksandrs Ribaks, kuram 12 punktus deva arī Latvija. Norvēģija balsojumā ieguva 387 punktus, līdz ar to nākošā gada Eirovīzijas dziesmu konkurss risināsies tieši šajā valstī.

Otrajā vietā palika Īslande un trešajā Azerbaidžāna. Mūsu kaimiņiem Igauņiem tika augstā 6 vieta, Lietuvai gan tik labi neveicās un nācās samierināties ar priekšpēdējo vietu.

Par uzvaru finālā cīnijās:

- Malēna Ernmane, kas pārstāvēs Zviedriju, Inga un Anuša no Armēnijas, Hadīza no Turcijas, duets Noa un Mira Avadas no Izraēlas, Johanna no Īslandes, Elena no Rumānijas, grupa "Waldo's People" no Somijas, grupa "Flor-de-lis" no Portugāles, Čiara no Maltas un grupa "Regina" no Bosnijas un Hercegovinas.

Dziedātāji no Horvātijas Igors Cukrovs un Andrea, Norvēģijas pārstāvis Aleksandrs Ribaks, Dānijas pārstāvis Brinks. Azerbaidžānu pārstāvēja Aišela un Arašs, Grieķiju - Sakis Rouvas, Lietuvu - Saša Sons, Moldovu - Nellija Čiobano, Albāniju - Keisija Tola, Ukrainu - Svetlana Loboda un Igauniju - grupa "Urgan Symphony".

Franciju pārstāvēja Patrīcija Kāsa, Spāniju - "Soraya", Lielbritāniju - Džeida Evena, bet Vāciju - Alekss un Oskars kā arī pagājušā gada Eirovīzijas uzvarētāju valsts Krievija, kuru šogad pārstāvēja Anastasija Prihodko.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [83] ››
:D 16.06.2009 14:06
labs smaidins vinjam :D
un forsi dejotaji,profini

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss