„Eirovīzijas” dalībniece tīšuprāt partnerus inficējusi ar HIV

Vācu meiteņu grupas „No Angels”, kura pagājušajā gadā Eirovīzijas dziesmu konkursā Belgradā pārstāvēja Vāciju, dziedātāja Nadja Benaisa arestēta uz aizdomu pamata par vismaz trīs partneru tīšu inficēšanu ar HIV.

„Eirovīzijas” dalībniece tīšuprāt partnerus inficējusi ar HIV
Komentāri[15] 15.04.2009 19:11

Kā izrādās, 26 gadus vecā dziedātāja, zinādama par savu diagnozi, tiek turēta aizdomās par dzimumattiecībām bez aizsarglīdzekļiem ar trīs vīriešiem laikā no 2004. līdz 2006. gadam, kurus viņa nebija informējusi, ka ir HIV pozitīva.

Prokuratūra paziņojusi, ka vienam no vīriešiem testa rezultāti jau uzrādījuši HIV pozitīvu, un, ka Benaisa ir galvenā aizdomās turamā, jo vīrietis apgalvo, ka viņu inficējusi tieši Benaisa.

Nadja jau ir izlaidusi divus solo albumus, kā arī uzstājas grupas „No Angels” sastāvā, kura tika izveidota 2000. gadā starptautiska televīzijas šova „Popstars” laikā. 2003. gadā grupa pajuka, tomēr pirms dažiem gadiem atkal apvienojās, un tagad tiek uzskatīta par Vācijas veiksmīgāko meiteņu grupu. Kopumā pārdotas 5 miljoni albumu kopijas.

Benaisa tika arestēta sestdienas vakarā īsi pirms „No Angels” koncerta Frakfurtē.

Grupas menedžeris Halids Šrēders atteicies sniegt jebkādus komentārus.

Atgādināsim, ka 2008. gada 24. maijā „No Angels” pārstāvēja Vāciju „Eirovīzijā 2008” ar singlu „Disappear”, iegūstot 23. vietu.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [15] ››
kaspiš 19.04.2009 11:38
BĻE JŪS LASĪT NEMĀKAT???
''Kā izrādās, 26 gadus vecā dziedātāja, zinādama par savu diagnozi, tiek turēta aizdomās par dzimumattiecībām bez aizsarglīdzekļiem ''

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss