“Policistas” Eirovīzijā uzstāsies kopā ar go go dejotājiem “Dvīņiem”

Ella, Candy un Anmary, kas Latvijas Eirovīzijas atlasē startēs ar nosaukumu “Policistas”, aktīvi strādā pie dziesmas “In Love We Trust” uzveduma sagatavošanas.

“Policistas” Eirovīzijā uzstāsies kopā ar go go dejotājiem “Dvīņiem”
Komentāri[15] 25.02.2009 08:00
Tagad kļuvis zināms, ka dziesmas priekšnesuma laikā meitenēm uz skatuves pievienosies arī divi no starptautiski pazīstamākajiem Latvijas “ Freestyle” jeb “Go Go” vai “Break dance” dejotājiem, kas apvienojušies duetā “ Twins” (Dvīņi. latv. val.)

Tie ir dejotāji Romāns Kovaļenko un Ivars Latiševs.

Abi ir Krievijas 1. TV kanāla projekta "Slavas minūte" finālisti. Uzstājušies populārākajos Rīgas, Tallinas un Viļņas klubos. Piedalījušies pasākumos “Essential Knock Out” un “ Baltic Beach Party”.

2001.gadā abi kā viesi piedalījušies Eirovīzijas dziesmu konkursā Igaunijā.

2003.gadā veiksmīgi startējuši konkursā “World Championsip Of Performing Art” Holivudā, kur ieguva divas pirmās vietas dažādās nominācijās.

Atvēruši paši savu deju skolu. Savā priekšnesumā duets apvieno vairākus dejošanas stilus un vienmēr piedomā pie dejas režijas un uzskata, ka dejotājam jābūt arī labam aktierim. Aktiera meistarība viņiem būs nepieciešama arī uzstājoties kopā ar “Policistas”.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [15] ››
bliezejs 26.02.2009 17:25
Tāda laža!!Nesaprotu, ko tajā blicē dara Anmary!!????Viņa ir daudz spējīgāka un labāka par tām divām aitām!?Cerams, ka neļaus sevi pa sūdiem izvazāt!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss