Skumjākais izlaidums vēsturē. Roberts Ratnieks. Vien 16 gadu vecumā

Murgs! Alga 7475 eiro! Ievērtējiet – cik tagad es esmu vieda ministre

Nervozi gaidīja vilcienu mežmalā īstai pašnāvībai. Straumes likteņstāsts un video

Latvijas ļaudis aicina boikotēt MAXIMA veikalus- vairs neiepirkties alkatīgo, bezatbildīgo liekuļu uzņēmumā

Latvijas ļaudis aicina boikotēt MAXIMA veikalus- vairs neiepirkties alkatīgo, bezatbildīgo liekuļu uzņēmumā

Sociālie tīkli vārās pēc vakardienas raidījuma Nekā Personīga.

25.11.2013 08:55

Komentāri [391]

Lapa:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Uz rakstu ››
Lauris 25.11.2013 14:39
nevis Beseris bet riktīgs Jānis Bezceris!!!
soperis 25.11.2013 14:41
Pie velna to pašu Maksimu .Man personīgi nekad nav patikuši šie veikali. Būvnieki izpildīja projektu un neticu ka maxima bija pasūtījusi labāko,bet lētāko veikalu. Noteikti piegrieza uz visām izmaksām.Tas ka tur runā par kādam tur firmām, kārtējās finanšu shēmas. Vajag taisīt ciet un lai vācas uz savu leitiju .Pirms aizdzenam ,lai visas kontrolējošās iestādes saliek maksimālos naudas sodus,lai mums budžetā ir naudas ko samaksāt pabalstus atlaistajiem cilvēkiem. Strādāt pie leiša ir pilnīgs murgs.pazvanisim aldi,lidl ,real, būs lēti un labi.
vivi 25.11.2013 14:45
Stulbā maxima,tā taču nav darba vieta,bet kaut kāds izolators.nevienam darbiniekam nav normālu,cilvēcisku tiesību.draudzene tur strādā un visādus brīnumus esmu no viņas dzirdējusi.ja nepacelsi telefonu,kad tev brīvdienā zvana vadība,tad noliks līdz ar zemi.drausmas.
Raivis 25.11.2013 15:03
Neuzskatu ka Maxima ir kopumā pie šīs nelaimes vainīga, varbūt viņiem ir sīkas kļūdiņas pārkāpumi, tas nenozīmē ka viņi ir slepkavas. Uzskatu ka būvnieki, un Latvijas valsts likumi ir vainojami, kāpēc neviens neuzrauga būvniecības procesu, kā juristi var noteikt kvalitāti.
Raivis 25.11.2013 15:04
Turklāt piekrītu citiem Maxima tikai īrēja šīs telpas, nevis būvēja.
Niks >> Raivis 25.11.2013 15:08
sen jau mēdijos ir ziņots ka Maxima īrē telpas no sevis pašas
Krista 25.11.2013 15:08
Kad jūs reiz sāksiet saprast, ka trauksme neparādīs to ka jumts brūk? Nu būtu tā apsardze visus evakuējusi, neko neatradusi un salaidusi visus atpakaļ. Ko tas mainītu??? Visticamāk veikalā uzreiz barā būtu sagājuši vēl vairāk cilvēku. Trauksmes ieraksts arī saka, ka jāpamet ēka. Varbūt beidzot cilvēki sāks tajā klausīties.
re 25.11.2013 15:14
bet es tagad tikai maxima apmeklēšu
Tedis 25.11.2013 15:30
ša, tik izņemšu no paldieskartes savus 20ciktur latus pārtikas veidā un boikotēšu.
valerijs 25.11.2013 15:44
Nav jēgas uzreiz taisīt ciet visu :)
evro 25.11.2013 15:56
Es nedomāju ka visas Maximas ir vienādas.. Galvenais ir uzvairīties no vietām, kur uz jumtiem sabāzta zāle, bruģis, utt. Ok, cilvēki vairs neies ne uz vienu Maximu, Maxima bankrotēs, pēc tam bezdarbs. Ja tas ir ko jūs gribat...
ZAIGA 25.11.2013 16:02
Sveiki.Izsaku viss dzilako lidzjutibu.
bet runajot par to ka nevajaga iepirkties maxsima tas ir kaukads sviests jo mes neviens nezinam.kur mums kaukas uzkritis virsu vai kaukur mes nokritisi.ja mes to visu zinatu mes tur neiet ja mes zinatu kur mes kritisim mes paliktu spilventinju apaksa lai nesasistos.taka tas ir mulkibas lai tauisitu baikutu kaukadam tadam.tad jau visam ir jataisa baikotus visut kur kaukas krit,bruk un deg.un kads sakars ar maxsimu nejau maksima taisija remotu uz jumta.taka pirms dariet kauko tadu padomajiet vai to vajaga.un iebrukt vareja jebkurs cits vekals tikai diemzel soreiz ta bija maxima.bet vareja but gan rimi superneto vaui mazie veikalini.vienkarsi musdienu celtnes ir taisitas pavirsi tapec ari taa.
nemaximietis 25.11.2013 16:15
krāmē koferus ZAIGA,nebūs darba Maxima(par visu padomāts!) nepirksimies Maximā un es ceru ka visi kā viens.
No kā gan Maxima maksās tās kompensācijas kuras solīja,tās reāli samaksās līdzcilvēki,Maxima pieliks ceniņas klāt un hops samaksās kompensāciju.Tautai vajag sodīt šos alkatīgos naudasrijējus-kopā mēs varam...
Ineta 25.11.2013 16:22
Nekad nav patikuši šie veikali, esmu savā mūžā tik iepirkusies kādas 5-6 reizes Maxsimās. Vienmēr šie veikali man likušies ar tādu nepatīkamu auru. Un pilnībā atbalstu par šo, teikšu nekaunīgo, īpašnieku veikalu boikotēšanu.
ciscisboy 25.11.2013 16:34
To JĀNIS BESERIS: Redz signalizācija netikai brīdina par ugunsgrēka draudiem.
Anonīms ugunsdrošības eksperts: “Visos lielveikalos, tai skaitā Zolitūdes “Maxima”, ēkās ir izvietota ugunsdrošības signalizācija.

Paralēli detektoriem zāles jumta augšpusē atrodas drošības sistēma – ūdens padeves caurules ar sprauslām, kuras atveras ugunsgrēka bīstamības gadījumā. No sprauslām kā no dušas lejā šļācas ūdens, neitralizējot iespējamo ugunsgrēka avotu. Trauksmes signalizācija ieslēdzas, reaģējot uz dūmiem, kā arī uz spiediena kritumu drošības sistēmas ūdensvados. Parasti tas nozīmē, ka kaut kur atvērusies ugunsgrēka dzēšanas sistēma. Tomēr, ja sistēmas ūdensvadi tiek mehāniski bojāti (piemēram, jumtam deformējoties) un no tiem iztek ūdens, sistēmā tāpat krītas spiediens un atskan signalizācija. Tādā gadījumā nevar ieraudzīt nekādas liesmas vai dūmus, sarautie ūdensvadi brīdina par deformāciju jumta konstrukcijās. Lai noteiktu signalizācijas iemeslus, iedzīvotāji būtu jāevakuē, objektā jāierodas būvniecības ekspertiem, jāpārbauda signāla iemesls un tad, ja ekspertu slēdziens ir pozitīvs, jāatjauno ēkas ekspluatācija. Diez vai veikala maz atalgotie apsargi ir arī vēl sertificēti speciālisti būvniecībā. Signalizācijas speciālisti signalizāciju uzstāda un pārbauda, vai tā darbojas. Viņi nav būvniecības tehniskie eksperti, kas veic ēkas pārbaudi, viņi pārbauda tikai, vai signalizācijas sistēma darbojas. Arī “Maxima” ēkā speciālisti ieradās, lai pēc veikala vadības lūguma atslēgtu it kā bojāto signalizāciju, kas īstenībā signalizēja pareizi, neļāva sevi atslēgt, pat brīdināja cilvēkus, atskaņojot ierakstu trijās valodās. Pēc nepārbaudītām ziņām, brīdī, kad signalizācijas speciālisti ieradās ēkā, signalizācija jau bija atslēgta un sekoja avārija.

Ēkas un tajās esošo ļaužu drošība ir primāra lieta. Lai to nodrošinātu, izmanto drošības sistēmas, kurām visā pasaulē gan ir mazs mīnuss – pa reizei gadās tā saucamās viltus trauksmes. Cilvēku evakuācija un ēkas tehniskā pārbaude it īpaši lieliem tirdzniecības uzņēmumiem izraisa finansiālus zaudējumus un veikali tāpēc cenšas tirdzniecību nepārtraukt. Šoreiz tas notika ar ļoti bēdīgām sekām. Lai no šādām situācijām izvairītos, būtu vairāk līdzekļu jāinvestē ēkas drošībā. Lielveikalos jāuzstāda tirdzniecības ēkām piemērotas speciālās drošības sistēmas, kurām ir daudz mazāk viltus trauksmju. Tomēr šajās sistēmās un to apkalpošanā būs nepieciešams ieguldīt daudz vairāk līdzekļu.”
stulbie idi.ti 25.11.2013 16:38
Ticiet man Maxima ir ievērojusi visu iespējamo, kļūda radusies būvēšanas procesā, bet par to kā viņi nodarbina darbiniekus šeit diskusija lieka. Galu galā "ej" strādā citur.
ciscisboy >> stulbie idi.ti 25.11.2013 16:48
Jāni Beseri - tas tu?!?!?
ašais 25.11.2013 16:39
Varbūt nedzīvosim mūsu alkatīgo zaglīgo celtnieku celtajās mājās jo viņu dēļ taču cilvēki aizgāja bojā un es neticu ka kādu no šiem šakāļiem sodīs
jānis 25.11.2013 17:17
Nauda valda pār cilvēku un vel varenāks par to ir tas kam tās netrūkst

nožēlojami ir tie kas ko tādu pieļāva!

ceru ka kukulis, kādai ar šo lietu saistītai amatpersonai, neapturēs (patieso) vainīgo saukšanu pie atbildības!!!

vis dziļākā līdzjūtība bojāgājušo tuviniekiem!
Ilmārs 25.11.2013 17:24
Es nesaprotu šitās jūsu tukšās runas,diršat bez apstājas par šito par to.
Vairāk kārt jau esmu pārliecinājies ka Latvieši ir skaudīga un dirsēju tauta.
Un kādu pēc jūsu domām labumu dos tas ka neiesiet uz Maximu vairs iepirkties,no tā paliks labāk tuviniekiem kas zaudējuši ģimenes locekļus,vai atgriezīsiet tos kas aizgāja bojā?
Neko tas nedos,tāpēc aizverat vienreiz savas mutes un priecājaties par to ka jūsu ģimenē visi ir veseli un dzīvi.
Un kā jau ir tas teiciens- Pēc kara visi gudri!
Es 25.11.2013 17:44
Tak kādu vainot vajag, tapēc visu uzgrūž Maximai. Ne jau patiesos vaininiekus - vainos. Esmu vīlusies "Nekā Personīga" raidījumā
Neaizstavi 25.11.2013 18:09
Pirmkart jau Maximai ir jaatbild-kapec netika evakueti cilveki un izsaukti specialisti lai apsekotu telpas,,,bet ne,,viniem galvenais ir veikala ienakumi.Un tad seko visi parejie-kuriem ir jaatrodas ai restem.

Komentāri [391]

Lapa:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Uz rakstu ››
seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss

Mēneša PIKANTUMS

Ekskluzīvs! Onlyfans latviešu skaistules noplūdinātie foto un video

Ekskluzīvs! Onlyfans latviešu skaistules noplūdinātie foto un video

Komentāri[0] Bilžu galerija[52]

Mēneša VIDEO

Ekskluzīvs! Onlyfans latviešu skaistules noplūdinātie foto un video

Ekskluzīvs! Onlyfans latviešu skaistules noplūdinātie foto un video

Play
Komentari[0] Bilžu galerija[52]

Mēneša GALERIJA

Ekskluzīvs! Onlyfans latviešu skaistules noplūdinātie foto un video

Ekskluzīvs! Onlyfans latviešu skaistules noplūdinātie foto un video

Komentari[0] Bilzu galerija[52]

Mēneša KOMENTĀRS

Светлая память - 33 ФОТО. Умерла экс-спикер Сейма Ингрида Латимира Удре

autors:Ùdru ğimene
komentars: Līdzjūtības tuviniekiem.